Pomalý růst embrya

2.1.20 13:12

Pomalý růst embrya

Ahoj holky :) dneska jsem byla na UTZ a podle menstruace jsem 8+6, ale podle utz jen 6+6. Na kontrole jsem byla před 14 dny, kde byl vidět jen malý plůdek bez srdeční akce. Nyní je větší i se srdeční akcí, ale velikostně za těch 14 dnů povyrostl jen o týden. Doktorka mi predepsala duphaston. Máte někdo podobnou zkušenost? :) Mám opravdu obavy, aby vše dopadlo dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.1.20 13:40

@Mončíí92 mám bohužel špatnou zkušenost. Miminko od začátku rostlo pomaleji, koncem 1.trimestru se růst upravil a potom opět pomaleji až došlo k zamlklému potratu asi v 17 týdnu. Miminko velikostně odpovídalo 14-15 týdnu. Zjistil se problém v placentě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 13:44

Měla jsem to podobné a nedopadlo to dobře. Bylo to zamlkle těhotenství.

• Citovat
  • Nahlásit
788
2.1.20 14:08

Takhle malý embryo se úplně nedá říct, že povyrostlo pouze o týden, prostě ti to nesedí s menstruací, já to měla teď taky, u každé kontroly mi říkal že jsem jinak těhotná, přišlo mi že jsem čím dál tím míň, měla jsem to jako ty, byl tam jen váček, za dva týdny mi říkal stáří těhotenství o týden míň než minule a ani ještě nebylo srdíčko a to bylo vidět až za další dva týdny, záleží jak moc kvalitní má doktor ultrazvuk. Stáří plodu se s přesností dá určit až v tom 13.týdnu. Teď jsem 26.týden :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
2.1.20 14:28

@Mončíí92 a poprvé si měla pozitivní test kolikateho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 14:35
@karkarka píše:
@Mončíí92 a poprvé si měla pozitivní test kolikateho?

poslední MS byla 1.11.2019 a pozitivní test 1.12.2019 :) Doktorka mě neska fakt vyděsila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9490
2.1.20 15:29

@Mončíí92 tak to jsi skutečně 8+6. Držím palce aby to dobře dopadlo. U mě to bohužel skončilo zamlklym těhotenstvím ve 14tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
10.1.20 15:18
@Mončíí92 píše:
Ahoj holky :) dneska jsem byla na UTZ a podle menstruace jsem 8+6, ale podle utz jen 6+6. Na kontrole jsem byla před 14 dny, kde byl vidět jen malý plůdek bez srdeční akce. Nyní je větší i se srdeční akcí, ale velikostně za těch 14 dnů povyrostl jen o týden. Doktorka mi predepsala duphaston. Máte někdo podobnou zkušenost? :) Mám opravdu obavy, aby vše dopadlo dobře.

Tak jak to vypadá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.20 16:28

@eva valoi v úterý jdu na kontrolu, tak se teprve uvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
10.1.20 16:49

@Mončíí92 Tak drzim palce. Dej vedet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.20 19:36

@eva valoi tak bohužel dneska v noci spontánní potrat. V nemocnici kontrola a naštěstí bez revize, že když se čistí tělo samo nechají to tak a v úterý kontrola v nemocnici. Snad se příště podaří :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12253
13.1.20 06:15

@Mončíí92 To je mi líto. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu