Nechat si miminko či ne??

Anonymní
2.1.20 08:14

Nechat si miminko či ne??

Ahoj, mám prostě dilema ohledně těhotenství jestli si to nechat nebo ne. Mám už tři holky a bylo by to čtvrté dítě. Nevím jak se to mohlo stát, ale prostě se stalo no. A navíc jsem od pritele odešla a řekla jsem mu to on dítě chce a chce mě nazpět. Ale stalo se mezi námi hodně. Nevím jak se rozhodnout a už moc času nemám už dnes jsem měla jít na přerušení a odložila to na později. Mám strach že pak zůstanu se 4 dětmi sama.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3968
2.1.20 08:16

Záleží jak jste na tom finančně… pokud už se 3 žiješ od výplaty k výplatě, tak by to bylo i nefér k těm 3 si pořídit další…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20775
2.1.20 08:18

Těžká rada, ale za mně je 4 děti moc i v manželství, pokud lidé nejsou např. právník a lékařka, nebo tak nějak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
2.1.20 08:24

4deti je moc. pokud zijes od vyplaty k vyplate tak budete zivorit, jeste k tomu vztah na pytel. Skoncis s 4hladovyma krkama sama a muzes jit zebrat. Za me dat pryc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.20 08:34

Jsem z toho všeho tak špatná. A moc děkuji za reakce. Jak už jsem psala mezi mnou a přítelem se stalo hodně, moc mi ublížil. Ale nechci tu psát co se stalo, píšu z jiného důvodu a to těhotenství. Jinak mám tři holky 11, 8 a 1a půl roku. Bojím se jak se budu cítit, když zabiji mimčo mým rozhodnutím něco co ve mě žije. A taky rozhodnutí, kdyz se vrátím kvuli diteti. Snažím se aby děti měli vše co si přáli. Já jsem na rodicaku a kvůli pritelovi jsem si musela najít také brigádu, protože on mi nedává nic. Mám s ním nejmladší dcerku. Teď mi tedy posílá 1000 měsíčně.
Budu muset na přerušení i když to bude hodně těžké rozhodnutí. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20775
2.1.20 08:37

@ZuziZuzinka no to je teda „grand“, 1000,–- Kč to je výsměch ne, tím spíš bych radila, ať se zaměříš na děti, co už máš :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20671
2.1.20 08:38

Čtyři děti a jeste na ně být sama, to ani omylem. Šla bych na potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448
2.1.20 08:43

Šla bych na potrat, už jen kvůli starším dětem. A v budoucnu s nikým nespala bez kondomu. Tak se to totiž mohlo stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46731
2.1.20 08:44

Čekám, kdy tu někdo vyrukuje s tím, že je jedno, jestli 3, nebo 4 děti a že se to nějak udělá. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52895
2.1.20 08:46

Dej si sama sobe otazku, jestli uzivis sama ctyri deti? Jestli budete mit na slusne bydleni atd.?
To je rozhodujici.
Mam tri deti a ctvrte bych nechtela (ani s partnerem a ani bez nej).
A to mam moznost slusneho zazemi. Nesla bych do dalsiho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
martush
2.1.20 08:48

@ZuziZuzinka
Zuzinko, jsi opravdu ve svízelné životní situaci, ale další miminko ti život nezkomplikuje ještě víc. Jasně přijdou chvilky, kdy si při všech těch starostech s dětma sáhneme na dno svých sil, ale každé dítě nám život také obohacuje. Když půjdeš na potrat, poneseš do konce života hodně těžké břímě, které tě může zničit a to hlavně psychicky. Nebudeš mít kam před tím utéct. Nech si miminko, nejstarší dcera ti určitě vypomůže se vším co bude třeba, za pár let si sama bude moct najít brigádu. Společně to zvládnete, i bez přítele. Stejně jeho příspěvek nestojí za nic. Uvěř sama sobě, že to zvládneš a promluv si o své situaci s někým z očí do očí ne po internetu. Nenech to miminko v sobě aby ti ho vyrvali za živa z těla…

• Citovat
  • Nahlásit
2333
2.1.20 08:51

Asi bych sla na potrat a spis se zamerila na chlapa at plati kolik platit ma. Litr je vysmech. Pokud te zklamal mas s nim uz zkusenosti vis do ceho bys sla, podle toho se rozhoduj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2333
2.1.20 08:53

Hlavne bych teda poresila ty penize. At si dite nechas nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15013
2.1.20 08:53

Nenechala. 4. dítě je moc, když jsi sama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52895
2.1.20 08:54

@martush
:zed: to jsou zase sektarske, slunickarske reci. Krestanka nebo pod kterou jinou sektu patris?
Ty ji budes decka zivit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat