Mužů byt těhotná ? Když to nebyl možná ani sex

Anonymní
2.1.20 01:46

Mužů byt těhotná ? Když to nebyl možná ani sex

Je mi 16let Zkoušela jsem to s přítelem, poprvé bez kondomu ale moc mě to bolelo asi na 20sekund zkoušel aby mi ho dal dovnitř a tak sme přestali mohl mi to protáhnout? Byla trochu krev ale nemyslím ze mě úplně odpanil nebyl možná tak hluboko ale proste se bojím třeba ze mohl trochu vytec aby se to dostalo do mě, ale ani se asi neudelal., spis neudelal a kdyby se trochu udělal krev by to vyplavila? :? :nevim: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30465
2.1.20 01:47
@Anonymní píše:
Je mi 16let Zkoušela jsem to s přítelem, poprvé bez kondomu ale moc mě to bolelo asi na 20sekund zkoušel aby mi ho dal dovnitř a tak sme přestali mohl mi to protáhnout? Byla trochu krev ale nemyslím ze mě úplně odpanil nebyl možná tak hluboko ale proste se bojím třeba ze mohl trochu vytec aby se to dostalo do mě, ale ani se asi neudelal., spis neudelal a kdyby se trochu udělal krev by to vyplavila? :? :nevim: :,(

On chce být hrdý otec, že machruje bez gumy? Podruhé - ano, může. V jaké fázi cyklu jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30465
2.1.20 01:55

Nenech to od příště bez ochrany. Jsi moc mladá a on je dobrý hazardér.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12063
2.1.20 04:17

Prosím tě víš, kde mas panenskou blanu? Rozhodně krev nevyplavi sperma. Jakto, že jste si bevtdli kondom? Proč tak moc riskujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1428
2.1.20 06:19

Koukam ze sexualitu moc nastudovanou nemas nebo si to zaspala. Radim nejdrive si to nastuduj nebo budes rodit jak na bezicim pase nebo budes mit kde jakou prasarnu. Asi slovo KONDOM ti nic nerika ze? K tve otazce. Ano nez ochrany byt tehotna muzes!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20333
2.1.20 06:59

Skoro to vypadá, že ti namluvil, že odpanění musí být bez kondomu :) kondom používej dokud nechceš děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
2.1.20 08:13

Ano, klidě bys mohla otěhotnět. Muži produkují peejakulát, všichni do jednoho, něco si o tom načti. Je to tekutina, která čistí močovou trubici od kyselé moči a vytváří v ní zásadité prostředí pro průchod spermií. Takže preejakulát je fyziologicky dán. A tvoří se na začátku. A teď to hlavní, může obsahovat spermie. Takže se klidně může stát, že otěhotníš i když se neudělá. I když ti ho tam strčí na 20sekund. Krev sperma nevyplaví, dokonce ani výplachy sprchou sperma nevyplaví, to jsou takové ta babské rady. O pohlavních chorobách ani nepíšu. TAKŽE HO NENECH TI HO TAM STRKAT BEZ KONDOMU.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16083
2.1.20 08:17

To jsi troll nebo je někdo fakt takhle blbej, navíc když už to píšeš 2×, tak to piš jako před tim ať jsou ty lži stejný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
2.1.20 13:39

:zed: proboha, to je pořád dokola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu