Prudké rozbušení srdce při usínání

298
1.1.20 15:18

Prudké rozbušení srdce při usínání

Ahojte všichni, mám na vás dotaz. Posledních pár dní mě otravuje takové nepříjemné zrychlení srdce, jak při běhu, když začínám usínat. Netrvá to dlouho, vždy mě to poleká tak se buď prudce nadechnu nebo si rovnou sednu a hned to přejde. Ale je to sakra nepříjemné. Občasné arytmie během dne mívám, na ekg mi nic nezjistili, tak si toho snažím nevšímat. Ale tohle je nové a trvá to o trochu déle. Jsem v 26 týdnu a magnosolv se snažím pít každý den.
Neměla jste to taky některá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
371
1.1.20 15:25

Co třeba úzkost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
1.1.20 15:30

Ahoj, neporadím ti, ale háčkuju se. Poslední dny mám přesně to samé. Psychicky jsem naprosto v pohodě, stává se mi to večer, když jsem hodně unavená. Bušení srdce a pocit vnitřního třesu. Taky by mě zajímalo, co to může být. Mě napadl nedostatek Mg, takže zítra jdu do lékárny a koupím si šumivé magnézium,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16017
1.1.20 15:33

Tipuju na mírnou spánkovou paralýzu - s tím že to zhoršuje stres, úzkost, to jak si fungovala přes den,

Zkus příští týden po setmění nekoukat na žádné obrazovky, mít v ložnici klid, tmu a vyvětráno.

Tak půlhodinu před tím, než si půjdeš lehnout si zacvič tuhle sestavu

https://www.youtube.com/watch?…

Ideálně před tím, než si půjdeš zacvičit, tak tak 15-20 minut zkus psát něco jako denník - ne o tom, co se ti stalo, ale o tom, co se ti honí hlavou - aby sis ulevila od přetlaku myšlenek a emocí.

Ideálně si k tomu uvař meduňkový čaj, pusť si nějakou hudbu, co tě uklidňuje, zapal svíčku a podobně.

Určitě neuškodí suplementovat před spaním hořčík, a brát b-komplex a D-vitamín - 1000 IU denně - od podzimu do jara.

Pokud to během týdne nepřejde - zajdi si k praktikovi, bude to chtít přeci jen vyloučit, že to nemá fyziologické příčiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 16:09

Ataka

Panické ataky, lecila jsem se s nimi je to zlo. Musis byt silnejsi. Taky jsem si myslela, že mi něco je. Lítala jsem po nemocnicích kolikrát i na pohotovost (bušení srdce následná dusnost) nikdy mi nic nezjistili. Je to psychického původu. pozor. nepropadni tomu, ale v dnešní době uz se to pomalu rozleza jako rakovina.
Hlavně si neber antidepresiva me hodne pomohli benzáky. Ale to je horší jak fet. Už jsem pochopila že mozek musí poslouchat mě, ne ja mozek. držím palce není to sranda. Jo a nezapomeň. Tady platí (kdo nezažil nepochopí)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 16:14
  • Citovat
  • Nahlásit
8
1.1.20 16:18

Ahoj taky to mívám pokud mě to přepadá začnu myslet na něco příjemného a u mě to teda pak rychle odezní. Tak jak čteš je to všechno že stresu, starosti atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
291
1.1.20 20:03

@Linduš91 ja to mam taky večer. A magnosolv mam taky. Odpocivam, protože jsem fakt z toho tehu unavena a stejně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
1.1.20 20:14

Jé, děkuji za hodně příspěvků. Nemyslím si, že by to bylo stresem, stává se mi to když upadám do spánku, takže jsem už uplně uklidněná a v hlavě mi nic neběží. Napadlo mě, mám nízký tlak, tak jestli jak usínám klesne ještě níž, že by to nějak srdce kompenzovalo :nevim:. Jinak, když se mi to stalo poprvé, byla jsem za celý den dost dehydratovaná, stalo se mi to ve tři ráno, šla jsem vypít půl litru vody, jenže když už jsem zabírala tak zase, nakonec jsem usla v polosedě. Teď si dávám hodně bacha na pitný režim, beru femibion, takže vitamíny bych snad měla mít podchycené. Ale zase jsem najela na magnosolf.
Na kontrolu jdu 9.teho tak to tam řeknu, ale myslím, že mi řekne, ekg mate ok takže čau…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
1.1.20 20:23

Ahoj a ten femibion to je co jestli se můžu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
1.1.20 20:25
@Miselin85 píše:
Ahoj a ten femibion to je co jestli se můžu zeptat?

To jsou normálně multivitamíny pro těhotné, je v tom ten B-komplex i vit. D, jak se zmiňovala jedna pisatelka výše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
1.1.20 21:59

@pageta u mě to byla panicka porucha(ataka) a taky mě vždy vzbudila ze spánku, kdyz uz jsem odpočívala..bylo to velkym stresem a únavou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
1.1.20 22:52
@yellowyedna píše:
@pageta u mě to byla panicka porucha(ataka) a taky mě vždy vzbudila ze spánku, kdyz uz jsem odpočívala..bylo to velkym stresem a únavou

Kdysi jsem ty ataky měla taky, ale projevovaly se úplně jinak a hlavně jsem si je privozovala vědomě, např kdyz jsem musela stat dlouhou frontu u pokladny tak jsem z toho byla na omdleni. Proste vzdy byl nejaky podnět co to rozjel, když je to ale ve spanku, kdy to ve me nic nevyvola tak se mi moc nechce verit ze by to bylo ono…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1300
2.1.20 10:17

@pageta taky si je umím privodit, hlava je potvora :roll: ale kdyz se to stalo poprvé a podruhé, bylo to takhle, kdyz jsem usnula.. Jestli píšeš, ze uz jsi to měla, v obchodě atp, bude toto dost pravděpodobne taky ono 😐

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
2.1.20 10:42

Ahojte dekuji za odpovedi.. Ja t😛 mivam take v Obchode, na poste, u doktora vsude kde se dlouho ceka a kde Je nedychatelno proto treba uz rok jsem nebyla ve vetsim Obchode mam strach ze me to chytne treba u pokladny atd. Mam strach ze sebou seknu :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat