Nafouklý břicho asi nemoc

Anonymní
1.1.20 13:45

Nafouklý břicho asi nemoc

Dobrý den prosím o radu pomocí fotek.. je toto břicho nafouklé nebo ne? Nevím jak to poznat těhotná snad nejsem měla jsem sex před 3 týdny chráněný sex..a taky mám problém že se mi břicho nedokáže vyvarovat a to cvičím 4 měsíce :( snad to není nějaká nemoc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16122
1.1.20 13:50

Jestli něco, tak máš poruchu příjmu potravy, nebo minimálně dost velký problém se sebepřijetím a přijetím vlastního těla - ty už tady o tom úplně normálním břichu píšeš po několikáté. Máš skoliozu, že?

Problém je v tvé hlavě a psychice.

Začni se učit mít ráda sebe samu, oceňovat svoje vlastní tělo - a ne se snažit mít zcela nepřirozené svalstvo - to aby holkám, natož dospívajícím, - byly vidět břišní svaly pod kůží stojí nesmírně mnoho úsilí, hladu a ničení zdraví.

Pořiď si tuhle knihu a trénuj vztah k sobě samotné.

https://www.kosmas.cz/…e-sebelasky/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16122
1.1.20 13:55

Jinak těhotenství poznáš tak, že se ti nedostaví menstruace (což ovšem může být i z toho že blbě jíš, moc cvičíš a jsi úzkostná) a poté si uděláš těhotenský test a vyjde ti pozitivně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30605
1.1.20 13:58
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím o radu pomocí fotek.. je toto břicho nafouklé nebo ne? Nevím jak to poznat těhotná snad nejsem měla jsem sex před 3 týdny chráněný sex..a taky mám problém že se mi břicho nedokáže vyvarovat a to cvičím 4 měsíce :( snad to není nějaká nemoc

Prvorodičkám břicho tak rychle „nepuchne“. Zkus najít dobrého výživového poradce, který zkontroluje, co jíš. A ty cviky bych pořešila taky s odborníkem. Je možné, že děláš něco špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2012
1.1.20 14:21

Já Teda nic zvláštního nevidím.. Nic opuchleho apod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7839
1.1.20 14:28

Máš úplně normální bricho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
1.1.20 14:39

Tak i kdyby si měla sex před 3t, tak těhotenství podle břicha nepoznáš. Něco si o tom nastuduj. Třeba jak probíhá cyklus u ženy, jak je dlouhý, jaké má fáze atd. :zed: a co s týče břicha. Z druhé fotky nepoznám vůbec nic a z první? Normální břicho. Nic zvláštního :think: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16134
1.1.20 14:56

A ta druha fotka, tam má být vidět co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
372
1.1.20 15:34
:andel:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 15:41
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím o radu pomocí fotek.. je toto břicho nafouklé nebo ne? Nevím jak to poznat těhotná snad nejsem měla jsem sex před 3 týdny chráněný sex..a taky mám problém že se mi břicho nedokáže vyvarovat a to cvičím 4 měsíce :( snad to není nějaká nemoc

Je to nemoc, ale tveho mozku

• Citovat
  • Nahlásit
2224
1.1.20 15:49
@lachtanice86 píše:
A ta druha fotka, tam má být vidět co?

Nafouklý, nemocný břicho, tos nepoznala? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16134