Měření tlaku

Anonymní
31.12.19 20:28

Měření tlaku.

Ahoj. Chtěla bych se zeptat jsem ve 26 týdnu těhu. Měřila jsem si tlak co hodinu. A mám. 114/68
108/66
102/51 chtěla bych se zeptat zda je to v pořádku že mi to takhle klesá po hodině? A nic nedělám pouze ležím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20511
31.12.19 20:35

Tak tlak v klidu normálně klesá, máš ho docela nízký, ale pokud jen ležíš :nevim:

Příspěvek upraven 31.12.19 v 20:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3912
31.12.19 20:39

Tlak je nižší, ale jinak v pohodě. Běž se projít, on Ti stoupne :) U těhotných ta spodní hodnota může být nižší, zvláště když se měří elektrickým tonometrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2125
31.12.19 21:00

Já mám taky nižší tlak. Ale je to ještě Ok. Citis se dobře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
31.12.19 21:03

Hlavně se přestaň měřit a dělej něco užitečnějšího

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 21:14
No to bych strašně ráda. Jenže se mi motá hlava,takže toho moc nezvládnu
@evulinda79 píše:
Hlavně se přestaň měřit a dělej něco užitečnějšího
  • Citovat
  • Nahlásit
6209
31.12.19 21:15

Mám podobný tlak v těhu a to se jinak léčím s vysokým tlakem. Je to v klidu normální. V těhu bývá nižší tlak normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 21:24
@boruvkay píše:
Mám podobný tlak v těhu a to se jinak léčím s vysokým tlakem. Je to v klidu normální. V těhu bývá nižší tlak normální.
A může se stát, že sebou někde seknu? Strašně se toho bojím :D
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 21:42

Zkus víc solit. Já mám taky tlak nízký, i když ne tolik jako ty. A solím celkem hodně. Je to i dobrá prevence proti křečím. Pokud teda nemáš problém s ledvinami, to pak sůl může škodit.
Zatím jsem sebou nikde nesekla, ale vstávám pomalu, že chvíli sedím, než vstanu a jdu třeba v noci na wc.

• Citovat
  • Nahlásit
6209
1.1.20 22:04
@Anonymní píše:
A může se stát, že sebou někde seknu? Strašně se toho bojím :D

Tak to musíš vědět ty jestli se ti třeba točí hlava, nebo dělá mdlo, když máš ten tlak takhle nízký. Někdo to snáší dobře, mně se dělalo zle až když mi tlak klesl na 100/60 to se mi pak hlava občas zatočila, ale stačilo na chvilku si sednout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dlabalovakrista
27.1.21 20:12

Snad celý život bojuji s nízkým tlakem, takže v těhotenství jsem měla tlak ještě nižší. Já jsem si ale tlak neměřila tlakoměrem, ale pomocí chytrých hodinek. Zkus se podívat na značku smartomat, mají opravdu velký výběr hodinek, které měří tlak. Mně to takhle vyhovovalo, protože jsem měla svůj přístroj na měření tlaku vždy u sebe. Když se mi udělalo trochu špatně, tak jsem se podívala na svůj aktuální krevní tlak. Když byl hodně nízký, tak jsem si dala nějakou slabší kávu a hned mi bylo líp. Myslím si, že trocha kofeinu v těhotenství vůbec nevadí, mnohem nebezpečnější by bylo, kdybys kvůli nízkému tlaku omdlela.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat