Pořád hlad v těhotenství

402
31.12.19 19:43

Pořád a v druhém těhotenství

Ahoj holky, chtěla bych něco trochu probrat, a to můj šílený hlad v těhotenství. Říká se, že by člověk za dva jíst neměl, ale já jím tak dvojnásob svého normálního množství jídla :roll: a němužu si pomoct. Prostě mám hlad. Někdy je to lepší, ale pak zase znovu. A takhle je to celé tohle těhotenství. V prvním jsem tohle nezažila. Jedla jsem zhruba stejně jako dřív a to jsem sportovala, teď se hybu méně. Měla jsem 63 kg na 161 cm ale ne obézní, měla jsem svaly. Po porodu syna, který měl 2600g, jsem měla 60 a teď jsem začínala těhotenství na 59ti a mám ve 30tt nahoře 7 kg. Nemám žádné speciální chutě, no vlastně akorát na ovoce, spíš jako exotické, kiwi pomeranče a tak, sladký mi nechutná, spíš mám prostě takový jako vlčí hlad bez nějakých chutí a pocity, že když se honem nenajim tak umřu :roll: no a asi se tomu dá věřit, na testu na cukrovku mi po hodině vyšla hypoglykemie, opak cukrovky, a Mudr mi říkala, že mám častěji jíst ale já už nevím jak víc mám jíst vždyť furt něco jím :( :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31.12.19 19:53

Já to mám taky - jsem ve 23tt. Jím menší porce (jinak mě pálí žáha) ale častěji a ve výsledku sním asi víc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
31.12.19 19:56
@varenevejce píše:
Já to mám taky - jsem ve 23tt. Jím menší porce (jinak mě pálí žáha) ale častěji a ve výsledku sním asi víc…

No právě, zaha mě už taky cca 3 týdny pálí, když toho sním víc než málo, do toho vlastně k jídlu ani moc nemám chuť, a to je děsná blbě zkombinovatelna kombinace právě :mrgreen: ten hrozný hlad a přitom jíst nechci. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2663
31.12.19 20:01

Pocitam, ze skutecna hypoglykemie ne (cca pod 3 mmol/l), to by pak ukazovalo na nejakou poruchu nebo nemoc a bylo by to asi nutne resit s lekarem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
31.12.19 20:03

Jestli máš nižší cukr, tak si tělo evidentně říká, co potřebuje. Když nijak morbidně nepřibíráš, tak bych to neřešila :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
31.12.19 20:04
@luccifera píše:
Pocitam, ze skutecna hypoglykemie ne (cca pod 3 mmol/l), to by pak ukazovalo na nejakou poruchu nebo nemoc a bylo by to asi nutne resit s lekarem.

Tak možná že ne jakoby až hypoglykemie, ale nějaký stav pod mimo ty tabulky, tak mi to právě říkala. Ale asi si nemyslí, že by to bylo nějakou nemoci no, je to dobrá doktorka a nikam mě neposlala. Jen že mám si hlídat pravidelné jezeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
402
31.12.19 20:06
@Ba-stet píše:
Jestli máš nižší cukr, tak si tělo evidentně říká, co potřebuje. Když nijak morbidně nepřibíráš, tak bych to neřešila :nevim:

To ne, 30 tt jsem četla že je průměr tak 9-10 kg mám 7 kg tak že jsem v normě právě docela nechápu kam to mizí :nevim: a mimi prý taky v normě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2663
31.12.19 20:09

@Mysiceles ono totiz spodni hranice stanovene nejsou, tze jen objektivne mohla posoudit, ze je treba nizsi nez byva zvykem. Asi bych si hlidala ty intervaly a racionalni zdravou stravu. Ja v tehotenstvi spis trpela nechutenstvim (teda az na posledni mesic), ale pozitri rodim, tak uz bude klid :mrgreen: ten prirustek vahy je celkem maly, takze urcite nejis za dva, ale tak abys vyrovnavala nejaky deficit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5283
31.12.19 20:15
@Mysiceles píše:
To ne, 30 tt jsem četla že je průměr tak 9-10 kg mám 7 kg tak že jsem v normě právě docela nechápu kam to mizí :nevim: a mimi prý taky v normě

No vidíš, tak oč jde. Jez, jak potřebuješ, kdyby na tom bylo něco špatného, tak už se to projevilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1591
31.12.19 21:02

Nejspíš to proste tělo a mimi potřebuje. Když nepribiras, tak bych proste jedla, tak jak se mi chce. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama