Poloha dítěte

114
31.12.19 19:43

Poloha dítěte

Hezký večer, v jaké poloze je nejspíš dítě když se mi boulí pod žebry ale zároveň cítím nepříjemné pohyby na močák?. Může být už hlavou dole?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
831
31.12.19 20:07

@Aja646 měla bych mít malého hlavou dolů, nahoře pod žebry cítím takové dloubaní, kolem pupiku pnutí, treseni, občas nějaké zavlnění. Mám placentu vpředu a jsem silnější, pohyby nic moc silné, ale poznala jsem tu polohu podle dloubaní pod žebry :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
31.12.19 20:33

@martina289 mě právě malá dloubala pod žebry i když byla KP, ale bylo to mnohem méně intenzivní, teď mi přijde že tam má nohy, tak snad už se otočila. Má nejvyšší čas. Jsem v 33 týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
31.12.19 20:48

Já myslím, že se to nedá poznat podle pohybů. Když se takhle velké dítě protáhne, tak mámě nakope nahoru i dolů. Počkej na utz. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1366
31.12.19 20:49

Já myslím, že se to nedá poznat podle pohybů. Když se takhle velké dítě protáhne, tak mámě nakope nahoru i dolů. Počkej na utz. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6220
31.12.19 21:09

Může a nemusí. To je těžké, já jsem 33tt a v neděli jsem třeba cítila takové pohyby, že bych řekla, že se zrovna otočilo, až se mi z toho udělalo slabo. Dneska mám přesně to co popisuješ, zavlní se mi občas břicho nad pupikem, občas tam cítím kopnutí a dole zase pnutí…tak snad už je hlavou dolů a zůstane tam. Ale zase mám teď docela problém sedět na židli, musím spíš pololežet, to zase vypadá spíš na to, že je hlavou nahoru. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
1.1.20 02:04

Klidně už může být otočené hlavičkou dolů, ale jistěji se to dovíš při utz nebo na ozvách, kde budou chytat srdíčko.

Já jsem 38 tt a že už se otočilo hlavičkou dolů jsem poznala tak, že jsem se konečně normálně nadechla, že se mi jakoby udělalo místo pod žebry a také, že chodím častěji na wc :D

Je to individuální, také podle toho, jak je mimčo velké :) Ale teď když jse hlavičkou dolů, tak mívám přesně to, co popisuješ, velké boule pod žebry, tlaky kolem pupíku a sem tam ucítím u pupíku i ručičku :)

U mne se všechny dětičky otočili v posledních dvou týdnech před porodem, takže i toto je u každé maminky jiné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
1.1.20 04:40
@Aja646 píše:
Hezký večer, v jaké poloze je nejspíš dítě když se mi boulí pod žebry ale zároveň cítím nepříjemné pohyby na močák?. Může být už hlavou dole?

Měla jsem KP, seděl tam jak zarikavac hadů v tureckým sedu, a parádně kopal a tlačil na mocak. Ale já bych to nepoznala, jak tam je, to museli na utz.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat