Mimoděložní nebo potrat?

Anonymní
1.1.20 12:06

Mimodelozni nebo potrat

Ahoj holky už jsem sem psala včera.. tak ještě jednou od začátku.. zajima mě vás názor jsem z toho úplně hotova. Plně kojim, jsem 6 měsíců po porodu a měsíc po porodu jsem dostala normálně menstruaci.. Poslední MS jsem měla 31 října pak už jsem to nedostala.. Testy negativ a 11 prosince jsem byla u gynekologa a ten mi řekl zw to do 10 dnu dostanu..Nedostala jsem A 17.12 jsem měla pozitivní testy tehotenske a 18.prosincejsem byla znovu u dr aby mi to potvrdil a domluvit se na potratove pilulce (bohužel jsem 6 měsíců po porodu a teď na to není opravdu vhodná doba…no s těžkým srdcem bych šla) ten mi řekl ze na ultrazvuku nic nevidí, ze mám přijít za 14 dnů ale ze těhotná nejsem podle ultrazvuku ze je to asi hodně ranne těhotenství. No a vcera 31.12 jsem začala krvacet, kdybych si nedelala testy a nebyla v nemocnici tak si myslím ze jde o normální MS.. bolí mě hrozně bricho, krev je zapáchající jak při ms, trochu s hlenem takže je jak sliz mistama na vložce ale množstevně úplně jako vždy.. delala jsem si zas test a byly zas ||.. no tak jsem šla na pohotovost kde jsem strávila 3 hodiny.. na ut zezacatku byl jakysi Vacek v děloze a pak se ukázalo ze je to množství nahromaděné krve nebo tekutiny ze to plod neni a nikde nic vidět nebylo a to mě dr prohlizela opravdu hodinu v kuse i po vycurani, tekutiny prý taky málo( asi aby to byla ms)a ze se muže jednat buď o samovolny potrat nebo mimodelozni.. :,( Protože na UT NIC NENAŠLA! Ani na vajecnikach, zkratka nikde nic..delali mi statim testy na krev hladinu hcg a tu mám prý pozitivní ale jen 265.. a měla bych mít 1000-1500 aby to odpovídalo možnému otěhotnění, Když 11 prosince byl test negativ a po tydnu ano.. odešla jsem na revers kvůli synovi, neměla jsem hlídání a nechala ho spat u kamarádky s tím ze se probudí hladový.. mám jít na krev zitra ráno znovu na statim, ze mi do hodiny řeknou výsledky a prý mám přijít na lačno kdybych šla náhodou na operaci ☹️
má někdo zkušenosti se samovolnym potratem, takovou hladinou hcg a nebo UT při kterém vám nenašli plod ale bylo vše Ok? ( v tomto případě i potrat jako záchrana???) :(
Dekuju všem..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.1.20 12:15

Já měla při mimodeloznim hcg 200 a měla jsem týden do ms. Uvidis zítra. Ale na UZ je něco vidět až od cca 1000 jednotek HCG.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 12:19
@Anonymní píše:
Já měla při mimodeloznim hcg 200 a měla jsem týden do ms. Uvidis zítra. Ale na UZ je něco vidět až od cca 1000 jednotek HCG.

A našli to na UZ?? To je mi lito :?

• Citovat
  • Nahlásit
885
1.1.20 12:23

Ahoj taky tak nejak sem mela tich 265 jednotek. Chodila sem obden na krev asi deset dni a delalo si to srandu z 265 na 280 pak asi 240.nejdriv me vycistily melo to klesat naopak to stoupalo po ctrnacti dnech sem sla na sal. vzali my levy vejcovod po pul roce zase mimodelozni odebrali my pravy vejcovod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 12:25
@Anonymní píše:
A našli to na UZ?? To je mi lito :?

Ne na UZ nebylo nikde vidět nic, po zákroku mi lékařka sdělila že to bylo opravdu malinké a nemuseli mi ani brát vejcovod.Jen narizli a zasili.Mela jsem pak strach že se to bude opalovat, u nás bylo dítě plánované. Naštěstí pár měsíců po jsem otěhotněla bez potíží, nyní jsem 33 tt.

• Citovat
  • Nahlásit
1986
1.1.20 12:26

Ahoj u mě mimodelozni v 6+3 ale jen 70hcg… Měla jsem bolesti krvacela.. Na utz nic… Byla jsem v nemocnici 11 dní. První si mysleli že jde o neprosperujici těhu. Hcg rostlo jen málo každý den třeba jen o 5 jednotek. Čtvrtý den mi udělali revizi s tím že mě pustí domu. No hcg zase stouplo. Už se vědělo že to je mimo. Až dr hledal půl hodiny tak našel. S takovou nízkou hladinou je riziko že to tehu prostě nepůjde vidět a rezali by vás zbytečně. Další naber hcg ukáže. Pokud bude stoupat málo či vůbec. Je tam riziko mimodelozniho.. Pokud výrazně klesne jde o potrat pokud stoupne jak má je šance na tehu ale to krvácení.. No to není dobré nikdy. Hlavu vzhůru uvidíte po naběru hcg
Ka6dopadne kdyby cokoliv tak upalovat do nemocnice mimodelozni není sranda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 12:35

@sabinka098 to je strasny.. všude čtu ze když to mate jednou tak už je vysoká šance ze se to stane zas.. je mi to lito, mate aspoň děti už před tímto? :,(
Já se hrozně bojím..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 12:39

A ještě holky.. jak jste se cítili.. já se cítím opravdu jak při MS.. :nevim: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
885
1.1.20 14:29
@Anonymní píše:
@sabinka098 to je strasny.. všude čtu ze když to mate jednou tak už je vysoká šance ze se to stane zas.. je mi to lito, mate aspoň děti už před tímto? :,(
Já se hrozně bojím..

Mam dva kluky. Necitila sem se celkove dobre tak nijak me bolel podbrisek vselijak nejdriv jedna pak druha strana, ale co me hodne bolelo bylo v krizi a to dost a hodne sem byla nafoukla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 18:25

Delala jsem test a měla jsem 2 čárky ale byla už o dost slabší.. skoro jak duch nevím jestli to nebyla náhoda druhy už nemám a je statni svátek.. furt krvacim a bolí mě bricho někdy víc někdy min.. vypadla ze mě velká sraženina Krve nebo sliznice velká vypadalo to jak blána 3,5cm cca velká a nevím jestli je to tím ale od te doby mě bricho bolí méně.. myslíte ze jsem potratila?? A proto to nebylo vidět na ut ze to odešlo? :think: :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat