Pomaturitní speciální studium

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veronikakacerovska
Stálice 52 příspěvků 12.12.17 10:20
pomaturitní specia. studium

Dobrý den, jelikož nevím jak je to studiem ve zdravotnictví, potřebovala bych nějakou informaci. má neteř studuje 4 rokem zdravotnickou školu a to obor zdravotní sestra. Po maturitě by chtěla jít pracovat na oddělení JIP, co proto dále musí udělat. ted chodí do nemocnice na praxi. stačí jí si dodělat jen specializaci ARIP, nebo musí jít na VOšz děkuji Vám za vaše odpovědi, mám jen jednu kamarádku a ta sudovala SZš+ VOš+ ARIP jí zaplatila nemocnice

pokud by si práci zde rozmyslela, tak musí zase znovu studovat jinou specializaci?

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1459 příspěvků 12.12.17 11:29

@veronikakace­rovska ted uz to neni zdravotni sestra, obor je prakticka sestra.
Aby byla vseobecna zdravotni sestra musi mit VS, VOS.
Specializaci ARIP si muze udelat po te, co bude splnovat podminky - pracovat bez dozoru.
A to muze az jako vseobecna sestra, porodni asistentka atd.
Pokud se tedy nic nezmenilo. :kytka:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Marešovi lezou v Peru po Andách: „Já jsem tvoje vikuňa,“ vtipkuje „lama“ Monika

Pak že bez luxusu nedají ani ránu! Leoš (42) a Monika (37) Marešovi si po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama