Pomoc! Který kočárek?

Anonymni
24.3.08 15:39

Pomoc! Který kočárek?

Potřebujeme poradit. S manželem se rozhodujeme mezi těmito třemi kočárky (Baby design atlantic/Jané slalom pro/Jané nomad). Měl by to být kočárek do města, občas na malé výlety do přírody. Co si myslíte o těchto kočárcích? Jaké jsou vaše zkušenosti? Který si máme vybrat? Děkujeme za jakoukoliv odpověd :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

253
24.3.08 15:54

Ahojky, nemam teda ani jeden ze jmenovanych, ale urcite bych vybirala podle velikosti korbicky a nasledne sportaku, vahy, jak se sklada do auta, jak velky je nakupni kos. My jsme nas vybirali jen podle vzhledu a postupne jsem pak nadavala, ze je maly atd. Preju hodne stesti pri vyberu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
24.3.08 15:54

Ahojky, nemam teda ani jeden ze jmenovanych, ale urcite bych vybirala podle velikosti korbicky a nasledne sportaku, vahy, jak se sklada do auta, jak velky je nakupni kos. My jsme nas vybirali jen podle vzhledu a postupne jsem pak nadavala, ze je maly atd. Preju hodne stesti pri vyberu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.08 18:27

Máme Jané SLalom a naprostá spokojenost. Žádná padající brzda, trhající se okýnko atd. ale stává se to. Atlantic měl na nás moc malou korbičku ale hluboký jsem neměla Jané takže opravdu bych to jak ti radí Kiera vybírala podle korbičky. ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
24.3.08 18:40

Ahoj, měla jsem Jané Slalom, ale moc jsem spokojená nebyla, měla jsem hluboký i sporťák!
Už jsme to s holkama probíraly v diskusním fóru pod Kočárky - Změť - Jané Slalom nebo Casualplay (jestli se nepletu)!

• Nahlásit
  • Citovat
3396
25.3.08 00:01

Ahoj,
my máme JANE SLALOM PRO a jsme neuvěřitelně spokojeni. Naše holčička je malinká, takže ji vozíme zatím v hluboké korbě a v autosedačce. Korba je výborná tím, že má atest jako autosedačka- jednoduše se upíná a miminko může ležet.
A taky s ním všude sklízíme chválu… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2953
25.3.08 10:38

dovoluji si poznamenat, že korbička má atest, ale co udělá s dítětem v případě nárazu, to si radši před koupí prohlédněte :evil:
v životě bych tuhle korbu nepoužila jako sedačku, jakkoliv kočár to může být dobrej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
25.3.08 11:05

Ráda si to prohlédnu…kde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3396
25.3.08 13:13

Prošla jsem si tu diskuzi a podívala se na adac.de, ale našla jsem tam jen matrix- špatně připoutaný a polohovaný, bez předních sedadel. Matrix je od Capaza odlišný, nemluvě o tom, že jako autosedačka se má připoutat takto:
http://www.jane.es/…at/index.php?…
Capazo tam nebylo. Při nárazu se dobře připoutané Capazo téměř ani nehne…jde o to, co to udělá s děťátkem uvnitř. Shlédli jste někdy crash testy jiných autosedaček a co to s miminkem udělá?

Budu ještě hledat, protože bezpečnost mé dcerky je prioritní. Ale Jane má v trojkombinaci kvalitní autosedačku. Fakt je ten, že když jsme někam jeli a holčička spala, hlubokou korbu jsme použili s domněním, že je bezpečná. Jané má své crash test centrum a docela pochybuji, že by do oběhu pustili výrobek, který by nesplnil potřebná kritéria.

wingec …bylo hodně možností, jak stylizovat Váš příspěvek, ta zvolená byla jedna z těch horších

Téma bylo zda Jané… napadla mě ještě jedna věc proti, ale to se týká každé trojkolky…je s ní docela problém při klasických starých nájezdech pro kočárek. Takže ten, kdo bydlí v paneláku a potřebuje každý den vyjíždět do schodů s tím musí počítat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7138
25.3.08 13:44

Enio, všechny korbičky od různých výrobců s homologací do auta v testech propadly, a netýkalo se to jen Jané, ale třeba i PP, a on také dělá dobrá vajíčka, on je problém v tom, že pro dítě je bezpečný protisměr v sedačce, která má i určitou hloubku, prostě kombinace korba-sedačka nikdy nebude to pravé, raději v autě použijte klasickou autosedačku, a bohužel do testů se nedostanou všechny výrobky, třeba vaši korbičku jste v nich nenašla,ale všechny ostatní nedopadly dobře, a to už o něčem svědčí, takže raději testovanou sedačku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama