Pomočování u dospělého

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 08:06
pomočování u dospělého

Ahoj, jdu si pro radu, často trpím zaněty močáku (postačí mi nedodržet pitný režim a problém na světě). To, že mi velí močák už jsem si zvykla (pustí se voda a já musím jít i s pár kapkama na wc). Dnes a nevím jak, jsem se probudila, že jsem se počůrala… nic se mi nezdálo(abych to svedla na sen), ale toto už je na mě moc. Mám teda po porodu(7let) a upravovali mi močovou trubici, protože jsem si vyčurala nějaký větší kamínek a nějak to tam mělo poškodit (ale po této operaci mám 5let)

Reakce:
Ou
Kelišová 6969 příspěvků 12.03.19 08:37

Cvičíš kegelovy cviky? Zařaď je do denního režimu, ideálně ve spojení s nějakými cviky, co ti srovnají dysbalance v pánvi - mojžíšová, hormonální joga, pilates, dobře vedené orientální tance - cokoliv co ti z toho přijde nejzajímavější.

Jinak máš vyšetřené ledviny? Byla si s tím na urologii? Kromě civků a lehké úpravy životního stylu jsou v možnostech léčby léky a různé další techniky, pokud léky nezaberou.

mrkni na tenhle web a pak si najdi vhodného lékaře.

https://www.musimcasto.cz/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.03.19 09:08

@Ou cvičím nějaké cviky (stahuji dole). vyšetření ledvin mám, na urologii jsem byla na podzim. je fakt, že jsem ted za posledních pár týdnů, bylo ps. náročné pro mě- nástup do práce po uraze, udaní byvalého, vypoved z práce(z mé strany- ulevilo se mi). A dnes jsem spala dýl jak dvě tři hodiny (usla jsem v po 8 a ve 4 jsem se probudila a už byla nehoda)

Váš příspěvek
Reklama