Ponožky do goretexových bot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pamelka20
Kecalka 210 příspěvků 29.11.17 17:19
Ponožky do goretexových bot

Ahoj, koupily jsme dceři ma zimu goretexový botky, vim že by se do nich neměly nosit 100% bavlňený ponožky ale nemohu najit jaký. Někde sem četla 50% bavlna 50% elasten ale nejsem si jistá, nevíte někdo? :think:
Děkuju :)

Reklama

Reakce:

nini77
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 14 inzerátů 29.11.17 17:26

To mě nikdy nenapadlo. Dávám jaký zrovna máme. A vše ok.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1941 příspěvků 1 inzerát 29.11.17 18:01

To jsem taky jeste neslysela, taky vezmu co mi prijde pod ruku nebo si malej nejake najde sam, a proc nesmi byt uplne bavlnene? Ono to jsou asi maloktere dneska uz, z pulky je to umelina. Koupila jsem malymu nejake nove termofusky, ty snad budou OK:-) Ma Primigi s goretexovou membranou celorocni a zimni…

Evullka
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 7 inzerátů 29.11.17 18:02

@pamelka20 A jaký je důvod? To neznám.

Lama Lama
Hvězda diskuse 47287 příspěvků 29.11.17 19:50

Nemaj se dávat, protože 100% bavlna nasákne vodu, neodvádí to dál, noha je mokrá.
Na běžné nošení dávám bavlnu, to se zas za tu půl hodinu do školy nezpotí, nenavlhnou.
Na treky dávám vlněný. merino

pamelka20
Kecalka 210 příspěvků 30.11.17 22:28

@Evullka přesně jak píše @Lama Lama
@Lama Lama aha děkuju kouknu se na ty vlněný ponožky ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Pomůžu-li svému příteli, zradím tátu

Dostala jsem do situace, kdy musím volit mezi pomocí příteli a mým tátou.... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama