Protiskluzové boty do plaveckého bazénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 4273 příspěvků 06.10.17 22:28
Protiskluzové boty do plaveckého bazénu

Ahoj děvčata,
manžel bude s dcerkou chodit na plavecké kurzy. Mají mít ssebou protiskluzové boty. Vůbec nevím co si mám pod tím představit. Prosím poraďte :kytka:. Můžu jim dát plastové pantofle?
 Díky

Reklama

Reakce:

svatecnice
Kelišová 5965 příspěvků 1 inzerát 06.10.17 22:30

@Janli ano

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2033 příspěvků 06.10.17 22:51

Koupili jsme gumove crossky ;)

Cuddy
Extra třída :D 14805 příspěvků 07.10.17 04:11

@Janli Dle meho nejmene klouzou originalni crocsky. Hlavne ale koukej na to, v cem ti umi chodit dite, ne vsem jsou ty crocsky bez fixovane paty pohodlne.

admin
Extra třída :D 10480 příspěvků 08.10.17 05:05

Dobrý den,

už jste se po protiskluzových botách dívala také v Bazaru eMimina? Výběr je tu docela široký. :-)

Pěkný den!
adminka Eliška

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 4273 příspěvků 08.10.17 10:36
@admin píše:
Dobrý den,

už jste se po protiskluzových botách dívala také v Bazaru eMimina? Výběr je tu docela široký. :-)

Pěkný den!
adminka Eliška

Tam koukám pořád :D!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Emma Smetana terčem podvodníků: Zneužili její tělo pro 30 kilogramů

Emma Smetana se nestačí divit. Díky svým fanouškům se dozvěděla, že je tváří... číst dále >

Migranti ve Valencii: Více než 20 už se jich ztratilo, kapesné mají téměř 14 tisíc!

Pořádný poprask způsobilo nedávné vylodění více než šesti set migrantů ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přecházel jsem tři týdny nachlazení, pak jsem upadl do bezvědomí

Tři týdny jsem přecházel nachlazení, pak se mi udělalo špatně, upadl jsem do... číst dále >

Z oplácané puberťačky fitness ikonou s pekáčem buchet na břiše

Příběh Stefanie Macherhammerové je důkazem, že i s takzvaně tlustými geny se... číst dále >

Reklama