Poradna zdravého obouvání
Ing. Eva Žáková
Mame koupene zimni boticky a ted resim co koupit na ted. Jestli botasky nebo celorocni kotnikove. I kdyz az bude chladneji chci uz davat zimni. Dcera ma 2,5 a ma ploche nozicky.
@Dracietka, na podzim kupuju kotníkové celorocky ( pokud možno s nějakým texem), na jaro botasky ( ty ponosi i v létě…) Ale moje děti do cca 8 let nikdy neměly dobré boty z podzimu/ jara na jaro/podzim…taky má syn 42,5, dcera 33 a nejmladší 26-27… ![]()
@Dracietka Dceři je šest a doteď nosila kotníkové celoročky kdykoli, kdy nebylo na sněhule nebo na sandálky. Když se koupí pořádné kožené, noha se nepotí - nikdy si nestěžovala.
U botasek jsem měla hlavně problém ten, že mi přišlo, že aby slušně držely, musely by být šněrovací (ona je na sucháče lempl, nízké boty by jí na noze chechlaly), a tak pevně si tkaničky taky neutáhne.