Popraskaná na intimních partiích – 20tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 09:28
Popraskaná "dole"

Holky jsem neštastná. Léčím se ATB na stafylokoka, už jsem u konce beru i probiotikum, ale začala mi praskat dole pípa, nepatrné trhlinky, ale pálí to. Mažu clotrimazolem, nepomáhá :nevim: jsem 20tt + jsem objevila zelený hlenovitý výtok 1× něco jako ta zátka, ale už se mi to neobjevilo :nevim: doktorka mi na to neřekla nic :nevim:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 10:02

Mě na takovéhle věci pomáhá kokosový olej, který mám smíchaný s pár kapkami tee tree (smícháno zatepla, aby se pěkně spojilo)

opinka
Kelišová 5295 příspěvků 28.06.19 10:11

Možná bych na ty praskliny zkusila použít krém Purelan. Je docela drahý, ale mně strašně rychle hojil praskliny z kojení, to byla opravdu rychlá úleva. A jestli jsi těhotná, tak ho určitě potom využiješ i při kojení. Jinak při zeleném výtoku v těhotenství bych teda určitě trvala na kontrolním vyšetření čípku.

Janli
Echt Kelišová 9317 příspěvků 28.06.19 13:37

@opinka Purelan v žádným případě. To je živná půda pro kvasinky.
Zakladatelko, zatím maž co používáš a vydrž do dobrání antibiotik. Dřív s tím nic nenaděláš. Pak přeléčit kvasinky i v pochvě a potom si kup na zavádění Gynokaps. Jsou to živé bakterie, které rychle obnoví vnitřní mikroflóru a všechno se zahojí. Pokud by sis chtěla mazat nějakou hojivou mast, tak nesmí obsahovat lanolin.

korneli
Kecalka 185 příspěvků 28.06.19 14:03

Mě na praskliny pomohla kalciová mast.

Ravedd
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 28.06.19 14:29

Purelan bych nepoužila. Při kojení jsem měla popraskaná prsa, mazala purelanem a vůbec se to nezlepsovalo a pak jsem zjistila že to dělá purelan takže jsem ho vyměnila za kokosový olej a za 2 dny jsem to měla v pohodě. Na tohle bych vzala ten kokosový olej, bepanthen nebo kalciovku

bublifucekk
Stálice 88 příspěvků 28.06.19 18:18

Měsíčkový olej od Dědka kořenáře, je super :potlesk:

Váš příspěvek
Reklama