Reklama

Poprvé těhotné

Pro holky, které čekají své první miminko v červenci 2018.

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JanaKB
Povídálka 38 příspěvků 08.02.18 21:35
Poprvé těhotné

Ahoj, napadlo mě založit skupinu, protože s termínem v červenci jich tu již pár je, ale řekla bych, že holky co čekají první by si měli co říct, protože je to přeci jen jiné než další těhotenství.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hermínahadickova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.18 11:22

Ahojky, mám také termín na konci července a také první mimi. :D

Klikařka84
Kecalka 368 příspěvků 23.02.18 21:34

Ahoj holky, já mám termín 11.7. :palec: Připadá mi, že se to začíná nějak moc rychle blížit :lol:

JanaKB
Povídálka 38 příspěvků 24.02.18 07:06

Holky a jak jste na tom, jak se cítíte? A už něco chystáte? @Klikařka84 taky mám termín 11.7. :)

Klikařka84
Kecalka 368 příspěvků 24.02.18 10:15

@JanaKB je, tak to je skvělý :palec: Zatím jsme nic nezařídili, ale dnes jsem zavelela a začínáme lustrovat kočárek :lol:… Chci sporťák ;) Tam takový výběr není :palec: 8o Mám základ výbavy od sestry po dětech, takže nám to dost pomůže :dance: :dance:

Klikařka84
Kecalka 368 příspěvků 24.02.18 10:17

První trimestr jsem měla nad očekávání dobrý, až na nějaké mouchy :D :roll: ale teď si to užívám :srdce: Pěkně kope a to je nádhera :hug: A co vy? :mavam:

hermínahadickova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 10:32

Ahoj, já mám termín az 28.7,první tři měsíce byly šílený, od rána do večera špatně, zvracení, migréna.
Ted tohle přešlo a už týden me bolí žlučník. jatra OK tak jdu na sono.jim dietne tak by me zajímalo co se tam děje. :roll:

hermínahadickova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 10:40

Zatím pohyby necitim, to ještě chvilku potrvá. Ale musí to byt zajímavý pocit. :pankac:

JanaKB
Povídálka 38 příspěvků 24.02.18 11:04

Tak koukám začátek jsme měli podobný, taky jsem tři měsíce „protrpěla“. Teď mi občas tvrdne břicho, ale jinak je mi fajn :) a jsme takový blázni, že kočárek už máme asi vybraný a už máme i pěknou sbírku hadříků..nemůžeme se dočkat :)

Klikařka84
Kecalka 368 příspěvků 24.02.18 11:26

@hermínahadickova Chuděro :hug: jsem měla na ty nevolnosti holt štěstí :nevim: Myslím, že mám nízkou hodnotu hcg, tak možná proto asi ani moc nepřibírám ;) Ten žlučník jsi třeba měla už načatý před těhu :?

Ale za to mám dole kvasinky holky, který ne a ne zmizet… :pocitac: takže do konce těhu musím každý týden procedurovat 2dny :P A prcek mi vysává kůži i přesto, že beru celou dobu vitamíny pro těhule :) Takže spešl mast z lékárny to jistí 8)

Klikařka84
Kecalka 368 příspěvků 24.02.18 11:28

@hermínahadickova pohyby jsou roztomilý :hug: začala jsem je cítit až asi 19+2 ;) Dneska stávkuje… :P

hermínahadickova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.18 12:12

Já jsem mela dole infekci, hnus, doatela jsem tablety zavádět a pak nějaký laktobacili zavádět, ted OK. :nevim: jo jiný stav je jiný stav, žlučník je v těhotenství zpomalen, tedy vstřebávání, no mono, ditatko nám dává. my máme oblečky a ted budu dokupovat látkové pleny a svrchní kalhotky. :dance:

Klikařka84
Kecalka 368 příspěvků 24.02.18 18:37

Teď jsme přijeli z krámu s kočárkama :? No holky, mám hlavu jak pátrací balón :lol: :lol: Dostali jsme hodinovou přednášku :zed:

JanaKB
Povídálka 38 příspěvků 24.02.18 19:11

@Klikařka84 a máte nějakého favorita??

Klikařka84
Kecalka 368 příspěvků 24.02.18 20:19

@JanaKB Chceme 3 kolečkový sporťák, já chci od Joie Crosster a přítel Xlander X run :lol: Asi možná vyhraje po přednášce 4 kolečko X move taky od X lander ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině

Reklama

Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny

Reklama