Pořád deprese

Anonymní
20.2.16 16:35

pořád deprese

Prosím je možná alternativní léčba deprese..už nemůžu. Píšu v zdravotním problémech o deprewsi která trvá a nevím co s tím. léky nezabírají
Okolí Ostravy někdo kdo pomůže, zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.2.16 18:23

Ahoj, nevím, jestli je to možné zvládnout bez léků. Antidepresiva nezaberou hned a mnohdy ze startu ještě zhorší stav než zaberou a někdy se musí zkrátka vyměnit a zkusit jiné. Mě pomohla tma, chladnější vzduch, ticho, žádný mobil, minimum internet a tv, když už něco tak jsem si pouštěla mrňouskové na youtube-to je bez mluvení-to jsem stejně nepobírala, POMOHLA mi joga nidra-JE NA YOUTUBE taky a hluboké dýchání-což učí taky joga, v prvním týdnu pravidelné užívání neurolu jen pro jistotu a at mi něco zblbne hlavu a pak jsem vysadila. Antidepresiva jsem odmítla, protože jsem emetofobik a mohla bych po nich zvracet ze startu. Hodně spát a nemyslet na nic-jen tvůj život je ted nejduležitější-žádné dluhy, nic, rozchody a já nevím co, jen ty a na to jediné můžeš myslet. Posílat si lásku do tělíčka a prosit tělíčko, at se vyléčí. Pro člověka co to nezažil to bude smešné ale na to seru- tohle mi pomáhalo zkrátka. Já jsem si naštěstí mohla dovolit doma ležet půl roku, měla jsem rezervy, nevím jak pracující bez fin. rezerv a co jsou sami. Já jsem přestala pracovat a lehla- ani bych to nezvládla teda. Napiš si co tě rozrušuje, co tu depresi mohlo způsobit, co tě uklidní, pokud máš nějaké blízké, tak jim řekni co ti vadí a co tě uklidní, když ti bude nejhůř. Řekni si, že někteří lidé jsou na tom bohužel mnohem víc špatně, než jsi ty. Někteří nemají co jíst, kde spát a je jim ted zima, někdo je vězněn nějakým uchylem třeba a co ten chudák má dělat, jsou lidé co přišli o všechny během vtěřiny, nebo mají dané, že do 2 měsíců zemřou. Život je težký a i když vím, že prožíváš muka, protože jsem to sama zažila a raději být dotřískaný ve špitále, než zažívat tohle, tak veř, že tohle přejde a moc tě to posílí. Držím palce a posílám sílu. Tvoje tělo si muselo říct o přestavku, pokud bylo přepínáno…ted mu to dopřej. Nejsi sám/a. S depresí je spousta lidí a spousta jich ted trpí jako ty

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.2.16 22:34

Ahojte lidicky lecim se s depresemi uz pul roku beru asentru vecer mam i problemy s krcni pateri musim chodit na RHB i s motanim hlavy vsechna vysetreni v poradku akorat mivam panicke ataky :oops: tzn ze kdyz se rozcilim zacnu mit takove vnitrni chveni zavrat apod knedlik b krku trpim i na nizk tlak :? Beru na to leky vadi mi i zmena pocasi ze me boli zada zavrat apod predevcirem jsem to dostala 8o a od te dob se mi mota hlava :oops: jsem unavena malatna ale ta zavrat jsem nervozni bojim se ze omldlim :( nevite je to ataka nebo tk mam dost silnou menses :zed: zada ted neboli

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama