Pořád nemocní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mimise
Ukecaná baba ;) 1780 příspěvků 01.11.14 08:36
pořad nemocni

Ahoj holky už nevim čim to je mala je skoro pořad nemocná. začala to rymou a kašlem, vylečili jsme to a do 14 dnu to měla znova.pak horečky bez jakykoliv přiznaku. a teď tyden dobrala atb a už ma zase rymu.od srpna je pořad na hromadě. Už přemyšlim jestli řict doktorce aby nas poslala na imunologii.nebo čim to muže byt???

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 9325 příspěvků 33 inzerátů 01.11.14 08:49

Zkus treba imunoglukan, vitaminy multisanostol se muze pouzivat od 1 roku-radsi over. Nemuze byt oslabena po ockovani?

Petrushca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 08:49

A kolik je malé?

Mimise
Ukecaná baba ;) 1780 příspěvků 01.11.14 08:51

Ockovani ted neměla. Odklada se to kvuli tomu že je pořad nemocna a male je 17měsicu

NikynaU
Echt Kelišová 8467 příspěvků 01.11.14 09:10

Jooo, holka, až na něco přijdeš, tak se ozvi, mám kámošku, u které, od tý doby co se jí narodilo druhé dítě - 14m, mají furt něco. 6.nemoc, angína, močák, ruce-nohy-ústa a já nevím jaký všechny nemoce, který existujou. Věčně pohotovost s jedním nebo druhým. Je pravda, že v době narození malého šla dcera do školky, od tý doby je to čtrnáctiměsíční smršť nemocí :(

Petrushca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 09:11

Určitě bych to probrala s doktorkou. Jí to není divné?

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 09:14

@Mimise je oslabena po atb lecbe…to je pak porad dokola..

Petrushca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.14 09:16
@NikynaU píše:
Jooo, holka, až na něco přijdeš, tak se ozvi, mám kámošku, u které, od tý doby co se jí narodilo druhé dítě - 14m, mají furt něco. 6.nemoc, angína, močák, ruce-nohy-ústa a já nevím jaký všechny nemoce, který existujou. Věčně pohotovost s jedním nebo druhým. Je pravda, že v době narození malého šla dcera do školky, od tý doby je to čtrnáctiměsíční smršť nemocí :(

Jo jo, já mám taky plno kámošek co mají dítě ve školce a mladší dítě se od toho staršího vždycky nakazí! Je to furt dokola!

Aletheia
Kelišová 6323 příspěvků 01.11.14 09:18

To je po ATB, ty zničí všechny ty dobré bakterie ve střevech které tvoří základ imunity. Takže probiotika aby se zase vytvořili - jinak to bude stále dokola

NikynaU
Echt Kelišová 8467 příspěvků 01.11.14 09:19

@Petrushca To je ale příšerný, je pravda, že já dala dítě taky na 1den v týdnu do školky (jsou mu dva, tak jen taková miniškolka přípravná) a nemocný teda zatím není (ťukám), ale v únoru se nám narodí druhej prcek, tak doufám, že nebudeme ten stejnej případ.

Mimise
Ukecaná baba ;) 1780 příspěvků 01.11.14 09:36

Takže je to po atb? no v ponděli jedu k doktorce at už ji vyšetři pořadně. jen ji prohlidne krk poslechne a to je pokaždy všechno. napiše nějakej sirup a tim to hasne.mame sirup na imunitu laktobacilky, každej den zeleninu nebo ovoce.tak už nevim co dělat vic.joo tu 6nemoc jsme měli taky střevni chřipku anginu atd. už jsem z toho na palici že je každejch 14 dni nemocna…

NikynaU
Echt Kelišová 8467 příspěvků 01.11.14 09:42

@Mimise To chápu, je to děs, ale nemám radu. :( Zkus ten imunoglukan, to si hodně lidí chválí. (teda jestli se fakt může od roka)

siamka7
Extra třída :D 10951 příspěvků 01.11.14 09:59
@Mimise píše:
Ahoj holky už nevim čim to je mala je skoro pořad nemocná. začala to rymou a kašlem, vylečili jsme to a do 14 dnu to měla znova.pak horečky bez jakykoliv přiznaku. a teď tyden dobrala atb a už ma zase rymu.od srpna je pořad na hromadě. Už přemyšlim jestli řict doktorce aby nas poslala na imunologii.nebo čim to muže byt???

očkováním :!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >