Poradíte mi?

534
30.1.06 08:37

poradíte mi?

máte-li chvilku čas mrkněte prosím na tydle odkazy a napište mi má-li cenu je kupovat.Jestli si stím mimča vůbec hrají.A která je lepší.Jsou to sakra drahé věcičky tak ať nevyhodím penízky.Nemůžu se rozhodnou a manžel se nijak netvářil…díky za pomoc.

http://www.matysek.cz/…dsdetail.asp?…

http://www.detskydum.cz/detail.aspx?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

922
30.1.06 08:47

Ahojky,
mě se líbí víc ta z Matýska, ještě jsem takovou neviděla.připadá mi super, jak jde různě složit. naše mimčo je na to ještě malé, ale už jsme koupili takovou tu hrací deku s hrazdičkou.
Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1292
30.1.06 09:18

Ahojky. Tak me se teda taky libi vic ta z matyska, zkusenost nemam, ale myslim si ze si prcek urcite vyhraje. No a snad nebudes mit jen jedno mimi, a nebo se to pak da prodat. No je to docela draha hracka, nevim. Ja bych ji sice nekupovala, ale jak jsem psala, je moc hezka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
30.1.06 09:37

já bych osobně brala tu z matýska, zdá se mi i pro mimčo mnohem zajímavější a myslím že si vyhraje dýl. Prckové mají tyhlety věcičky moc rádi, máme doma taky hrací deku a je bezva. Já bych ji koupila - teda pokud ti to nenabourá rozpočet, ale vzhledem k tomu že o nich uvažuješ, tak asi ty penízky máš :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
30.1.06 10:07

Mne se také líbí ta první deka,ale jukni na www.mimibazar.cz objevují se tam semtam také pěkné věci a i levnější.Podobnou deku sem tam myslim zahlédla tak se na to podívej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
30.1.06 10:55

Ahojky,

ta z matyska je super, ale já bych ji asi taky nekupovala… Vzhledem k tomu, že náš Pavlík už v téměř 8mi měsících leze z deky ven, nemyslím, že by ho tam cokoliv udrželo.

Ale jak jsem řekla, ta z matyska je nádherná :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
30.1.06 12:56

Ahoj.

Mě by se líbila ta od Matýska. Ovšem ne pro Radima - ten už je velký, ale možná pro další mimi.

Beruška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
30.1.06 16:31

Ahojky,
tak mě se líbí obě dvě a mohu vřele doporučit. Já osobně mám od TAF TOYS a jsem s ní spokojená. Je velice pestrá se spoustou vychytaných detailů. Např. šustící křídla u včeličky, zrcátko, pískátko všité do deky ( na první pohled nepatrné ) atd. Malá si na ní hrála a hraje pořád. Samozřejmě, že ve svých 9 měsících šmejdí po celém obýváku, kuchyni a dělá válečné výpravy za kořistí i do koupelny a dalších pokojů, ale když si chce odpočinout je na ní spokojená. Lepší než ležet přímo na korku nebo koberci. Navíc si jí velice oblíbil můj manžel, lehne si na deku a malá se může přetrhnout, aby byla co nejrychleji na dece u něj. ahojky Kyra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
30.1.06 17:30

ahoj,
ta od Matýska se mi libi vic, mrkni jeste na http://www.matysek.cz/…fulltext.asp?… , radsi bych si asi koupila vetsi deku aby si na ni mohlo mimi hrat. Taky o koupi uvazuji, myslim ze je to dobra vec a ty penizky za to stoji.

Misa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
30.1.06 18:51

Melounku,
tak to je ona, naše " aktivní deka " , na které pospává náš taťka a malá přes něj leze. Kyra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2184
30.1.06 22:29

Ahoj,
tak mě se moc líbí ta deka z Matyska :D

Zuza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
30.1.06 22:58

:D :D :D
Matýsek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jednoznačně!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.17 11:31

Obnova diskuze

Dobrý den. Omlouvám se za dotaz mimo téma, ale jiná diskuze nevím proč ni nešla oživit.

Je mi 15 let a před cca půl rokem jsme se přestaly bavit s kamarádkou (2. nejlepší) takže nejspíš to je konec. Já jsem ji ale včera napsala, protože o mě kolovaly nějaké řeči a ptala se ji, jak to bylo. O to nejde, je v tom zcela nevinně. Ale potom jsme se dostaly k tomu, že mi něco nechce říct. Já jsem nikdy nebyla manipulativní typ, takže nevím jak, ale postupnými dotazy jsme se dostaly k tomu, že mě miluje. Ano, miluje. Prý to trvá tak třičtvrtě roku. Já jsem si to celou dobu, co naznačila nějaké tajemství myslela, protože jsem věděla (asi měsíc), že je bisexu.,ale protože jednou řekla, že nejsem její typ, tak jsem si myslela, že si jen moc věřím. Zlobit se nemůžu - za 1) jsem jí to slíbila, za 2) nemám za co, nemůže za to. Protože jsem věděla, že pro ni bylo těžké mi to prozradit, tak jsem ji řekla koho miluju (platonická láska o 14 let starší), zná ho a je to pro mě trapné. Ale nechtěla jsem, aby byla jediná, kdo prozradí tajemství. Nikdy bych to nikomu neřekla, ale jí ji jo. Ale já vůbec nevím jak se k ní mám chovat. Zítra se uvidíme ve škole. A co vy? Jak byste se zachovaly? Byly byste vděčné, že jste to z ní vytáhly, nebo byste si přály, abyste o tom nevěděly? Plus jsem se chtěla ostříhat, ale ona mi napsala, že když jsem minule přišla s ostříhanými vlasy, tak to bylo k nevydržení (to je úchylný). Nebude to jako provokace? Ostříhaly by jste se? Pomoc. Je to jak ze špatného filmu. Jak jsem si to po kousíčcích skládala a ona mi vždy odpověděla jednim slovem a pak už bylo jasné, co myslí.
Prosím o anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
382
26.3.17 12:05
@Anonymní píše:
Dobrý den. Omlouvám se za dotaz mimo téma, ale jiná diskuze nevím proč ni nešla oživit.Je mi 15 let a před cca půl rokem jsme se přestaly bavit s kamarádkou (2. nejlepší) takže nejspíš to je konec. Já jsem ji ale včera napsala, protože o mě kolovaly nějaké řeči a ptala se ji, jak to bylo. O to nejde, je v tom zcela nevinně. Ale potom jsme se dostaly k tomu, že mi něco nechce říct. Já jsem nikdy nebyla manipulativní typ, takže nevím jak, ale postupnými dotazy jsme se dostaly k tomu, že mě miluje. Ano, miluje. Prý to trvá tak třičtvrtě roku. Já jsem si to celou dobu, co naznačila nějaké tajemství myslela, protože jsem věděla (asi měsíc), že je bisexu.,ale protože jednou řekla, že nejsem její typ, tak jsem si myslela, že si jen moc věřím. Zlobit se nemůžu - za 1) jsem jí to slíbila, za 2) nemám za co, nemůže za to. Protože jsem věděla, že pro ni bylo těžké mi to prozradit, tak jsem ji řekla koho miluju (platonická láska o 14 let starší), zná ho a je to pro mě trapné. Ale nechtěla jsem, aby byla jediná, kdo prozradí tajemství. Nikdy bych to nikomu neřekla, ale jí ji jo. Ale já vůbec nevím jak se k ní mám chovat. Zítra se uvidíme ve škole. A co vy? Jak byste se zachovaly? Byly byste vděčné, že jste to z ní vytáhly, nebo byste si přály, abyste o tom nevěděly? Plus jsem se chtěla ostříhat, ale ona mi napsala, že když jsem minule přišla s ostříhanými vlasy, tak to bylo k nevydržení (to je úchylný). Nebude to jako provokace? Ostříhaly by jste se? Pomoc. Je to jak ze špatného filmu. Jak jsem si to po kousíčcích skládala a ona mi vždy odpověděla jednim slovem a pak už bylo jasné, co myslí.
Prosím o anonym.

Pokud se chceš ostříhat, prostě se ostříhej. :lol: Je vám 15, jste v pubertě, teprve se hledáte. Nebude to navždycky. Normálně se s ní bav, jako by nic a pokud ti to nedělá problém, zkus jí pochopit. Hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
660
26.3.17 12:41

Tak pokud chceš, klidně se ostříhej :)
Pokud to půjde normálně se bavte..můžeš ji zkusit pochopit. Přeji hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...