Poradíte odrážedlo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
875
1.1.22 09:32

Poradíte odrážedlo

Zdravím maminky, už se pomalu blíží doba, kdy budou mít naší kluci první narozeniny a babička by jim ráda koupila první odrážedla. S tím, že jim mám nějaká vybrat a on ajim je koupí. Jenže já se v tom úplně ztrácím, tak si sem jdu pro radu „zkušenějších“ maminek… Určitě bych chtěla, aby odrazedlo mělo gumová nebo gelová kolečka… :)
A prosím, opravdu tady nechci řešit, jestli to je nebo není dobré, jdu si jen pro radu, jaké odrazedlo vybrat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
82457
1.1.22 09:48

@Elea9 K prvnim narozeninam tak akorát tu klasickou plastovou motorku, sice to tedy nema kolecka dle tveho pozadavku, ale na nauceni je nejlepší.
https://m.alza.cz/…d4248730.htm?…
Plus tedy z moji zkušenosti je rok brzo, ale konec koncu mohou pul roku ci rok lezet doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
751
1.1.22 09:57

Za nás pukylino :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4228
1.1.22 09:57

To je ještě brzy na klasický odrážedlo. Dcera dostala od babičky, když měla 2 roky. Mám ho schované teď pro syna 🙋🏻‍♀️ Je to Chillafish bunzy 2v1 a byla sem nadmíru spoko, aj dcera ráda jezdila. Klasickou motorku moc nemusím, dělá strašný rachot 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
1.1.22 09:58

Určitě to není brzo, pro našeho syna byl rok tak akorát. A taky doporučuji nejprve Enduro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82457
1.1.22 09:59

@shadowbabe No rachot dela, ale deti ji preferovaly a bylo to prvni na cem umely jezdit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3431
1.1.22 10:10

Enduro je fakt nejlepší, je stabilní, lehké. Ale hlučné je, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12231
1.1.22 10:17

My měli pro obě děti Bobycar od BIG, dělají snad i s gumovými kolečky. Měli jsme klasické plasťáky a byly trošku hlučnější. Je hezky stabilní, fakt pro úplná prťata

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25741
1.1.22 10:19

Enduro yupee. Nejlepší, co jsme měli a máme ho už šest let. Drandí na něm po silnici i děti přes třicet kilo a drží. Je lehký stabilní a kolečka se nepletou pod nohy. Ale dokud dítě nechodí naprosto jistě a nemá zpevněný svaly na nohách, nemělo by jezdit ani na odrážedle. Poškodíš jim klouby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28700
1.1.22 10:26

Rocakovi enduro plastovou motorku.
Dítěti okolo 2 let (záleží na výšce a motorické zdatnosti) odrážedlo s přední brzdou.
Typ se zase bude odvíjet od výšky dítětea finančních možnostech rodiny. A koukat na váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4228
1.1.22 10:54
@Puntanella píše:
Určitě to není brzo, pro našeho syna byl rok tak akorát. A taky doporučuji nejprve Enduro

No jo, ale vždyť ty děti sotva začnou chodit, tak nemají pořádně vyvinutý nohy. Moje třeba sami chodí od cca 15 m, takže mám možná jinou představu. Nebo jak to napsat :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25741
1.1.22 11:00
@shadowbabe píše:
No jo, ale vždyť ty děti sotva začnou chodit, tak nemají pořádně vyvinutý nohy. Moje třeba sami chodí od cca 15 m, takže mám možná jinou představu. Nebo jak to napsat :kytka:

Představu máš dobrou. Takhle malý prckové nemají na odrážedle co dělat. Zajímavý je, že u chodítek to už skoro všichni pochopili….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
82457
1.1.22 11:33
@Janli píše:
Představu máš dobrou. Takhle malý prckové nemají na odrážedle co dělat. Zajímavý je, že u chodítek to už skoro všichni pochopili….

Tak ono hlavne spousta deti, co přestože od roka chodi, tak jeste v necelych dvou nevi co s tim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4703
1.1.22 13:51

Obě děti taky měly už zmíněné enduro, tu nejmenší verzi. Úžasná věc, co vydrží snad úplně všechno. :mrgreen: Ano, pří jízdě je to hlučné, jak to rachtá, ale právě to mi vyhovovalo. Aniž bych se třeba při venčení psa otočila, tak když mohlo dítě volně jezdit, podle sluchu jsem věděla, kolik asi metrů daleko dítě je a kterým směrem se právě vydává. Pro druhé dítě jsem nejdříve zvažovala něco nehlučného, ale nakonec zvítězila tato pro mě praktická, pro někoho odstrašující, stránka plastového endura. Starší tenkrát z malého endura přešlo rovnou na First bike, mladšímu jsme ještě museli pořídit větší enduro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
1.1.22 15:18

@Janli samozřejmě jim to nebudu dávat, dokud nebudou jistě chodit, ale jeden už s přehledem a jen jednou rukou obchází veškerý nábytek, a pokouší se pouštět, takže myslím, že do toho roka už běhat bude :mrgreen: druhý je cca 14 dní za prvním :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat