Poradíte prosím s ebayem??

15.7.10 18:27

Poradíte prosím s ebayem??

Holky sestřenka by si moc přála tenhle kočár, vychází docela levně, ale je z DE. Já nerozumím ani slovo. Myslíte, že zasílají i k nám do ČR?

KOnčí to dnes večer, a ještě pokud někdo ví,jak je to s platbou přes paypal??Děkujeme moc.

http://cgi.ebay.de/…390218026292?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12272
15.7.10 20:33

je tam psáno: Versand nach: Deutschland, Österreich, což podle mě znamená, že posílá do Německa a Rakouska. Nevím, na německé ebay nenakupuju, ale třeba v Anglii se mi kolikrát stalo, že jsem napsala dotaz a prodejce to poslal i k nám, ale jednalo se vesměs o dětské oblečení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
15.7.10 20:48

Ebay musis platit ze zahranicniho uctu. Tak jedine jestli tam nekoho mas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.10 20:49

A přes paypal to nejde??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6555
15.7.10 20:51
Huffmanka píše:
Ebay musis platit ze zahranicniho uctu. Tak jedine jestli tam nekoho mas.

Proč by měla platit ze zahraničního účtu??? Na ebay stačí mít Paypal a dá se tam zaplatit do jakéhokoliv státu přes net …

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
15.7.10 20:51

Kacko, v inzerátu jsem se dočetla, že prodávající posílá i do ČR, poštovné stojí 20Eur.
Je tam i možnost platit PayPalem, takže nemusíš mít strach.
Akorát tedy pokud německy moc nerozumíš, tak to může být problém. Někdy je domluva třeba :-?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.10 20:54

No já si taky nějak dočetla. Němčinu jsem měla tři roky, ale je to už deset let, co jsem ji neviděla. :-)
Ale většině fakt nerozumíme. :-)

Ani nám se nejde registrovat. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6093
15.7.10 20:56

Kacko, ty jako nemáš ještě na ebay ani registraci?
Tak to asi nepůjde.
Nevím, jak je to teď, ale já se registrovala před půl rokem a musela jsem čekat na dopis s registračním kódem.
PayPal si taky nezřídíš za jeden večer :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.10 21:01

To není pro mě, ale sestřenici, ale je to to samé. Nemá nic. :-)´

To neva, určo se to bude opakovat, tak to zkusíme znovu. Moc děkujeme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
16.7.10 10:10
Tak to zrejme drive nebyvalo. Vim to od kamaradky. Jeji manzel mel ucet v Nemecku a on to platil pres nej. Kdyby to asi slo tak by si to nechavala posilat do Cech. Mozna jen proto ze to bylo jednodussi kdyz on to tu v Nemecku zaplatil a rovnou vyzvedl.Ale o tom, ze by to slo posilat do Cech se nezminovala.
xangel87 píše:
Huffmanka píše:
Ebay musis platit ze zahranicniho uctu. Tak jedine jestli tam nekoho mas.
Proč by měla platit ze zahraničního účtu??? Na ebay stačí mít Paypal a dá se tam zaplatit do jakéhokoliv státu přes net …
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.8.12 10:01

Jak dlouho trvá než se zařídí paypal? A chtěla bych nakupovat pře mailboxde což je schránka v Německu má s tím někdo zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19070
24.8.12 11:37

@erika.du Paypal mam, ale jak dlouho to trvalo si nepamatuju :nevim: myslim ale, ze par dni…musis pri zrizeni zaplatit nejaky poplatek (asi 50,– zhruba) a u toho poplatku se ti potom na vypise z uctu objevi takovy kod, ktery zadas na paypal a uz to frci :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.8.12 18:17

No ale ještě to poštovný:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie