Poradíte ? (UM)

163
27.7.06 12:51

Poradíte ? (UM)

Malému je 11 měsíců. Kojím už jen ráno a večer. Ráno je kojení jako první samotné jídlo, večer si cucne po mléčné kaši. Chci už přejít pouze na umělé mléko ( dnes jsem koupila Sunar ). Abychom splnili půl litru mléka denně, prosím o radu, kdy dát to umělé mléko? Ráno samotné, to je mi jasné, ale večer? Že by mi po kaši pil ještě UM ? Přes den dáváme 1 jogurt a večer tu kaši. Díky za rady, S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1718
27.7.06 12:53

mažu svůj příspěvek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
27.7.06 12:53

a co delas za kasi? Jestli je mlecna, tak tam dej sunar.......

my ted kase nedelame a malej pije rano a vecer cca 250ml sunaru
pres den da 1 jogurt, jeste taky chleb a lucinu, myslim, ze to staci

K

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
27.7.06 13:05

Ahoj Sylvus,

před cca 14 dny jsem Aničku odstavila a úplně bez problémů. UM dávám takto : než jdu spát, připravím si k posteli termosku s vodou a v lahvičce odměřené UM, ráno kolem 5 hodiny se Anička vzbudí, naleju vodu do lahvičky, protřepu a dám Aničce. To vypije kolem 130 ml. Okolo 7 hodiny má Anička snídani - krajíček chleba a 180 ml UM. Večer po 18 hodině cca 150 ml kaše lžičkou a po koupání kolem 19 hodiny ještě Anička vyzunkne 130 ml UM. Každý den ke svačině má jogurt. A tím máme splněno nad plán :lol: :lol: :lol: .

Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
27.7.06 15:08

SYLVUS- jde o to, že nemusí vypít 500ml mléka,ale má mít 500ml mléčných výrobků, do kterých se počítá i jogurt a mléčná kaše :wink: A pokud děláš kaši nemléčnou, tak jí stejně musíš rozdělat v sunaru, takže je to prašť jako uhoď :roll: Prostě 500ml mléčných výrobků denně určitě spořádáte 8)

pa Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
27.7.06 18:45

Ahoj, mi to máme podobně, jak píšou holky. Odstavili jsme v 9 měsících a ráno má UM, k sváče jogurt a večer mléčnou kaši. Tím je 500ml mléka za den splněno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama