Pořádný sporťák

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gwendík
Kecalka 216 příspěvků 28.02.19 21:33
Pořádný sporťák

Dobry den
Prosim poradte. Maly uz se nevejde do hluboke korbicky, ma 7 mesicu, do posledniho centimetru v ni jezdil. Kdyz jsem oprasila sporťák, zjistila jsem ze je kratky :zed:
Vybiram tedy jiny a jsem z toho magor. Prosim poraďte mebo doporucte co máte doma.

Pozadavky :

• zadne designove chrastitko, budeme jezdit po děravých vesnických silnicích, v lese, pres rozkopane chodniky, ve sněhu, v hline
  • ochrana miminka ve smyslu sklopeni strisky, na Vysočině nam imrvere fouka, jezdim za každého počasí
  • poradna kola, zadny sportak ala golfky
  • syn v nem bude (doufam) spat, tak aby nejakou dobu vydrzel, tedy prostornost
  • chtela bych pri jizde na syna videt, takze ptotismeru nebo prehszovaci korba

Existuje vubec takovy? 8o :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 28.02.19 21:45

My měli britax motion 4+…splnuje vše krom otočné korby. Malou jsme v něm měla asi od 7-8m a koukala jsem přes stříšku, je tam sítka přikrytá. A jinak gelové kole, mají vlastnosti nafukovacích ale nepíchnou, délka ležení je 105cm, polohování nožiček. Je opravdu bytelný, do terénu super. Já byla max. spokojená. že jsem neviděla jsem si hodně rychle zvykla, a dcera koukala ven do okolí. Byla v pohodě.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 1 inzerát 28.02.19 21:47

kamaradka mela ten britax bmotion plus a ten byl opravdu delsi a bytelny..zadne golfky

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 28.02.19 21:49
@Veru1987 píše:
My měli britax motion 4+…splnuje vše krom otočné korby. Malou jsme v něm měla asi od 7-8m a koukala jsem přes stříšku, je tam sítka přikrytá. A jinak gelové kole, mají vlastnosti nafukovacích ale nepíchnou, délka ležení je 105cm, polohování nožiček. Je opravdu bytelný, do terénu super. Já byla max. spokojená. že jsem neviděla jsem si hodně rychle zvykla, a dcera koukala ven do okolí. Byla v pohodě.

Jinak měli jsme ho do dceřiných 2 let, pak už se nechtěla moc vozit tak jsme poslali dál a pořídili valco na občasné výlety, ale jak tam spí, jde vidět že tam už není to pohodlí a prostor co byl v britaxu.

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 28.02.19 21:56

Čtu tvou diskuzi a usmívám se. Můj muž tento týden koupil tento https://youtu.be/TjaqDHz1IoQ
Je to prý Volvo mezi kočárky. Malé je 7 měsícu a je v něm jak v bavlnce. Říkám , že máme tank :grinning: nemá to kola , ale pneu

Shari81
Kelišová 6096 příspěvků 28.02.19 21:58

@Gwendík taky doporučuju Britax B-motion 4 plus. Syn tam byl od 6m. Splňuje všechno z tvého seznamu krom otočné sedačky, koukala jsem přes okýnko v boudě. Budu teď kočárek prodávat (je ještě v záruce) syn už se nechce vozit…

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 28.02.19 21:59
@Petkaelik píše: Čtu tvou diskuzi a usmívám se. Můj muž tento týden koupil tento https://youtu.be/TjaqDHz1IoQ
Je to prý Volvo mezi kočárky. Malé je 7 měsícu a je v něm jak v bavlnce. Říkám , že máme tank :grinning: nemá to kola , ale pneu

On nemá přední kola otočná, že? Ale jinak to vypadá bytelně, to projede vše :-)

Sheryll
Stálice 58 příspěvků 28.02.19 22:15

Za sebe doporucim Hartan. Konkrétně mám model Topline S. Nejlepší investice.

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 28.02.19 22:23

@Veru1987 kola skutečně otočná nemá, ale zvykám si :grinning: stříška jde ještě prodloužit. Kočičí hlavy zvládá skvěle :grinning: můj muž nazval většinu kočárků plastoidních a hebloidních. Meli ještě jiný této značky asi za 24 tis s ten otočná kola měl.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 28.02.19 22:24
@Petkaelik píše:
@Veru1987 kola skutečně otočná nemá, ale zvykám si :grinning: stříška jde ještě prodloužit. Kočičí hlavy zvládá skvěle :grinning: můj muž nazval většinu kočárků plastoidních a hebloidních. Meli ještě jiný této značky asi za 24 tis s ten otočná kola měl.

Můj muž kočárky ani neřešil. :lol: Mu to bylo fuk. Já chtěla otočné kola přední.

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 28.02.19 22:35

@Veru1987 já chtěla hezký kočárek a mám tento tank :D zase je pravda, že stejný jen tak na procházce nepotkám :lol: ještě mám Cam compass do auta a na dovči. Ten je hezký a skladný, ale urcitě nebude pro malou tak pohodlný.

Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 28.02.19 23:09

Všechno splňuje Bebetto Nico. Otočná sedačka, ověřený v terénu, žádný chrastítko. Někdo si chválí i X-landery, ale tam je to trochu sázka do loterie. Pokud ale chceš opravdu terénní sporťák, tak hledej mezi těmi, co mají čtyři pevná kola. Já v terénu jezdím Roan Maritou. Sice nepatří mezi módní výkřiky, spíš se většině u něj sporťák nelíbí, ale mě je to šumák. Projede všechno a je tak úžasně odpružený, že můžeš jet po oranici a dítě to ani nepozná. Na tvém místě bych šla tímto směrem.

lovethelife
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 28.02.19 23:18

@Gwendík mám Valco Snap 4 tailor made sport 2018 - naprostá spokojenost, jen nemá ten protisměr, ale ten jsme u dcery u jiného sportaku využili stejně jen pár měsíců, ráda kouká na cestu :)

machninka
Povídálka 49 příspěvků 28.02.19 23:38

I' coo peak air…splňuje vše, do terénu opravdu super, tank, výborně odpružený, takže se s ním jezdí výborně i ve městě po kostkách, člověk se nenadře, i když je kočár opravdu těžký. Korba jde oběma směry…používáme nepřetržitě už skoro čtyři roky na druhou dceru a bez jediného problému ;)

pedigka
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 28.02.19 23:52

@Petkaelik
Má otočnou sedačku? Kolik váží?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama