Poraďte, co na imunitu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
new
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 27.11.17 20:39
Poraďte, co na imunitu

Poraďte vhodný/osvědčený doplněk pro 3leté dítě i dospělého (muž i žena). Chci každému z nás něco koupit, ale něco, co má dobré „recenze“…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lolink
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 27.11.17 20:50

Lichorerisnicova tinktura. Používáme každý rok a všichni, včetně malého, jsme zdraví ;)

Kassor
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 27.11.17 20:51

@new za nasi rodinu doporucuju Colostrum. Bereme ho vsichni :palec:

Chiquinquirá
Závislačka 2789 příspěvků 27.11.17 20:55

Já jsem před více jak měsícem koupila malé Imunoglukan a teda můžu říct, že po měsíci používani snáší ty nachlazení lépe. Neříkám, že byn ebyla, ale rychleji se to léčí (ťuk, ťuk) :) pro dospělé nevím, ale něco s hlívou ústřičnou nic nezkazíš :)

nozu
Extra třída :D 11758 příspěvků 27.11.17 21:02

Já pro sebe používám Echinacea Forte s vitamínem C. Beru to přes zimu již několikátý rok a i když jezdím denně MHD, kde je spousta nemocných lidí, tak mě se nic nechytá. Bohužel to nedělají ve variantě pro děti. Dětem dávám primárně ovoce, doplňuji dětskými multivitamíny. Zatím se docela drží…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.17 21:05

Já mám taky zkušenosti s Imunoglukanen, akorát když na to budete 3, tak se to docela prodraží.

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 27.11.17 21:06

Zvyšuji imunitu v průběhu roku. Vitamíny neberu žádné. Nachlazení jsem neměla roky.

bublinek
Kelišová 5206 příspěvků 27.11.17 21:23

Holky teď dostávají sirup MultiIMUN a k tomu Kalobu.

Jsou v pohodě (ťukám).

marfra
Generální žvanilka 23230 příspěvků 21 inzerátů 27.11.17 21:25

Zacnete od strevni mikroflory, kde je nejvice imunitnich bunek. Takze laktobacily. Ja davam obema detem od srpna od Swissu (od 3 let jsou to Swiss Junior, takove lipo jakoby) a zatim nebyli nemocni a to starsi chodi do skolky.

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 27.11.17 22:37

Vironal od Energy.

Gerberka
Závislačka 3185 příspěvků 28.11.17 08:00

Koukám, že tu každý píše něco jiného ;)

já už leta letoucí beru od konce srpna do cca března Preventan - každé ráno na cestě do práce vycumlám, kupuju to balení na 3 měsíce, to stejné i mladší syn, musí se to dlouhodobě, my máme takto letos snad sedmou sezonu.

K tomu: grepové kapky Citrovital nebo echinacela Immunit (extrakt z kořene)

Maky.p
Generální žvanilka 24797 příspěvků 28.11.17 10:54

D-čko. Synovi (4,5r) kupuji žvýkací kapsle s rybím olejem, Omega 3 se to jmenuje a na krabičce je Bart Simpson. Chutnají mu, rybinu zamaskuje příchuť tutifruti. Já si s miminem dávám denně kapku Vigantolu. Předtím jsme chytli kdejakej moribundus a co letos jedem od září v D-čku, tak jsme byli nachlazení každej jen jednou a s mnohem mnohem lehčím průběhem.

K tomu občas lupnem C-čko a B-komplex, ale spíš si dáme nějaké to ovoce a zeleninu.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 28.11.17 11:23

Za nas Echinacina pro malou a dospeli Narosan a MSA Caps :)

lucinka2323
Nováček 9 příspěvků 20.12.17 21:45

Ahoj, osvědčila se nám hlíva ústříčná ve formě vitamínů, bereme je s manželem celou zimu. Taky nám vyhovuje echinacea a snažíme se všemi možnými způsoby doplňovat i Cčko.. dětem jsem vyzkoušela už spoustu produktů a zatím jsem nebyla s ničím tam spokojená jako s martánky.. tedka kupuju martanky imunoforte a vyhovují jim jak chutí, tak tím, že jsou zatím zdravé :) tak zkuste

KamiNemecek
Povídálka 12 příspěvků 21.12.17 10:02
Imunita

Joo, martanky imunoforte berem taky a rozhodla jsem se, ze uz ani nic jineho nekoupim.. nejsou predrazene a zda se mi, ze od zacatku uzivani jsou na tom deti znatelne lepe. ja sama v zime piju hodne rakytnikovy sirup nebo uzivam vselijake vitaminy (C, D, E,..), martanky si taky obcas zobnu, protoze chutnaji jak ovocne bonbony :lol: :dance:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Červená, barva Vánoc a krveprolití: Jak budou vypadat trhy v roce 2025

Zlatá, zelená a červená. Tradiční barvy Vánoc, z nichž ta poslední jmenovaná... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >