Poraďte granule pro kočky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1104
10.1.22 18:09

Poraďte granule pro kočky

Zdravím,
mám čtyři venkovní kočičky. Matku (rok a půl) a její tři koťata (půl roku). Všichni jsou kastrovaní. Hledám nějaké vhodné granule, větší balení. Budou mít všichni stejné, protože nelze zajistit, že si to navzájem nesežerou.

Chtěla bych nějaké lepší granule za rozumnou cenu. Probírám stránky s krmením, ale nějak netuším, jaké granule vybrat. Klidně i do SZ, kdyby byl problém s tím, že se sem do diskuze dá konkrétní odkaz.

Poradíte?
Děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3057
10.1.22 18:16

Venkovnim kockam beru nejcasteji Taste of the wild a Brit care. Sem tam to prolozim jinyma, vzdycky ale beru bezobilne, obili maj v mysich dost. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
10.1.22 18:22

Take doporucuji Brit Care, asi nejlepší poměr cena/kvalita. Jinak mrkni na Facebook První kočičí vyživovací poradna. Je tam excelova tabulka krmiv, kde jsou rozrazeny dle vhodnosti, složení, ceny atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8845
10.1.22 18:29

Fitmin, skvelej. Kocka ho ma radsi nez Brit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
10.1.22 19:08

My kupujeme kočkám Royal Canin vždy 10kg pytel přes eshop kde mají dopravu zdarma. Naposledy stál asi 1200,–. Mají různé druhy, my kupujeme pro kastrované kočky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
10.1.22 19:24
@Anny2148 píše:
My kupujeme kočkám Royal Canin vždy 10kg pytel přes eshop kde mají dopravu zdarma. Naposledy stál asi 1200,–. Mají různé druhy, my kupujeme pro kastrované kočky…

RC pro kocky zrovna není kvalitní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
10.1.22 19:29

N&D skvělá volba, žádné obiloviny, prostě samé maso, tak jak to kočka má mít :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
903
10.1.22 19:32

Já beru pro naše kočky Purina cat chow po 15 kg. Taky máme kastrované kočky, ale pokud kočky pobíhají venku, tak bych to vůbec nezohledňovala. Popravdě jsem to moc nestudovala, tyto mi kdysi byly doporučeny jako taková střední třída a vyhovuje mi to velké balení, protože taky živíme 3-4 kočky, takže někdy objednám i 2 pytle naráz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
10.1.22 19:49

Za mě určitě bezobilné (kočka je masožravec), ideálně suroviny v potravinářské kvalitě, pořadí surovin ve složení na obalu určuje čeho je nejvíc. Jen pozor na čerstvé maso (obsahuje cca. 70 %vody), takže ho je v granulích o dost méně. A co je ještě důležité je přírodní konzervace. Pohledej pak které tobě a hlavně kočkám budou vyhovovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
10.1.22 19:55

@Janee19 Fakt? Nám byly doporučeny i na veterině

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
10.1.22 20:35
@Anny2148 píše:
@Janee19 Fakt? Nám byly doporučeny i na veterině

Hodně veterinářů má s výrobcem výhodné smlouvy. Speciální veterinární RC je dobrý pro kočky s nemocnými ledvinami, kterým maso spíš škodí, ale pro normální zdravou kočku je to předražený výrobek s malým podílem masa a velkým podílem obilovin, které nejsou pro kočky vhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1431
10.1.22 20:37

My používáme Ontario :) Řadu let jsme ale kupovali Brit a Brit Care (změnili složení a našemu kocourovi nevyhovují).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
10.1.22 21:46

My kupujeme Purina One, pro kastrovane a ted i pro 7+ a Urinary Care

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
10.1.22 22:47

@Anny2148 jj, v té skupině, co jsem psala, se dozvíš vix. RC má super dietní a veterinární rady, možná proto pak veterináři RC považuji za kvalitní. Nebo prachy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat