Poraďte, jak krmit UM?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 16.01.18 21:42
Poraďte jak krmit um

Prosím o radu.mam 4 měsíční holcicku doteď kojenou. Má 6 kilo a dle doktorky ji mám dokrmovat. Týden ji dávám um hip hop combiotik vypije mi 90 ml mléka víc nechce a ž prsu si vytáhne jen malinko.um ji dávám 5 x denně. tak nevím jestli ji dávat víckrát nebo co.pres den se často budí. mleko ji vyhovuje bříško neboli kaka denně. v noci ji dam prší a pije ale po těch hodkach se vzbudí a zda se mi hlasová tak nevim jestli ji dávat i v noci. prosim poraďte doktorka moc neporadila. Děkuji vám.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 16.01.18 21:44

Omlouvám se za chyby písu z mobilu. :roll:

kopejka
Echt Kelišová 9710 příspěvků 16.01.18 21:49

Dáváš nejdřív prso? Jinak nechápu to prikrmovani 6kg ve čtyřech měsících je v pohodě ne :nevim:

kopejka
Echt Kelišová 9710 příspěvků 16.01.18 21:51

A jak jako přes den se často budí jsou ji čtyři měsíce to už nebude tolik spát s přibývajícím věkem děti spí míň

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 16.01.18 21:53

@kopejka dávám nejdřív um.kdyz to udělám opačně tak se prichytne a za minutu se odtahne a uz nechce.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 16.01.18 21:53

Ze se pres den casto budi je snad ve ctytech mesicich v poradku, ne? Prece nebude porad spat. Stejne tak v noci po trech hodinach, to bych rekla, ze je celkem luxus. Nas ma na 9 mesicich 7 kilo :lol:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 16.01.18 21:54

@kopejka ona se přes den budí po 30 minutách.

-Sára
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 16.01.18 21:55

@katyna1984 ona se budí po 30 minutách.

Jana206
Nadpozemská drbna 26546 příspěvků 16.01.18 21:58

Zalezi, jak dítě pribyvalo doteď, jestli je pres den spokojené nebo plactive. Váha je jen cislo, pro nekoho tech 6 kg může být malo, pro nekoho dostacujici. A taky je podstatne, jak dítě vyrostlo do délky. Dokrm se dává az po kojení. Ja osobně bych nezavadela um, ale zeleninovy prikrm. Takto se temer jistě blizis ke konci s kojenim.

mayunka
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 11 inzerátů 16.01.18 21:59

Ahoj mam 4 mesicniho kluka, od narozeni na UM. Dost s tim krmenim bojujeme. Zkusili jsme vse mozne, i Hipp, malej mel po nem zacpu a strasnej hlad. Pak jsem se docetla, ze nejake deti Hipp nezasyti. @-Sára

Jana206
Nadpozemská drbna 26546 příspěvků 16.01.18 22:00

Moje podobne stara dcerka pres den skoro nespi, jen venku v kocarku, ale taky žádná sláva :mrgreen: Ale spí celou noc.

KristynaTita
Kecalka 450 příspěvků 16.01.18 22:16

Nevidim duvod pro dokrmovani… :kytka: :roll:

Emka135
Zasloužilá kecalka 857 příspěvků 16.01.18 22:20

@Jana206 Naše má necelé 3 měsíce. Noc spí celou durch-klidně i 9 hodin. Usíná kolem 21-22 h. Někdy se ráno ještě po najezení ještě dospí, někdy se dospí jindy dopoledne. Odpo jak kdy. Často jdeme ven, tak to pěkně zabere v kočárku a chrupká někdy ještě i po příchodu domů, kdy ji většinou buďto nechám ještě v kočárku u otevř. okna a pak ještě přenesu polorozbalenou do vyvětraného pokoje, kde se ještě krásně dospinká. Když jsme doma a nejdem ven, tak jak kdy. Rozhodně bych si nemyslela, že bude celej den spát :nevim: Jo a jen kojím. Ze zač. v porodnici jsme měli problémy a pak ještě 14 dní a dokrmovali jsme (beba). Ale vždy nejdřív nakojit a podle nakojenýho množství jsme přidávali dokrm. Přesně po 14 dnech od porodu jsem se už rozkojila krásně a dokrmu již není třeba :potlesk:

katyna1984
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 17.01.18 06:38

@-Sára A budi se spokojena, nebo je unavena a plactiva? Protoze jinak je tech 30 minut v poradku, ve ctyrech mesicich uz vnima spoustu vjemu a uplne se meni spankovy rezim.

dickys
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 17.01.18 08:20

S dokrmem neporadím, dceru jsem jen kojila, ale ve 4 měsících mi spala taky přes den max 30 minut, tak 4-3×, jak to vyšlo, a to bylo celé. V noci se budila taky tak po 2-3 hodinách.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >