Poraďte bezdotykový teploměr do 1000 Kč

380
24.1.12 20:20

poraďte jaký bezdotykový teploměr

Přemýšlím o tom, že bych koupila bezdotykový teploměr, ale vůbec nevím jaký.Slyšela jsem i dost negativ ohledně měření a když jsem se koukala na internet tak jich je tam milion v různých cenových relacích. Můžete mi doporučit nějaký do 1000,– se kterým jste opravdu spokojené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1064
24.1.12 20:45

jak bych nekoupila zadny. videla jsem ho u nasi mudr a ptala jsem se kolik stoji a rikala, ze dva tisice - nicmene uz ho dvakrat reklamovala. Ja si koupila s nadsenim usni teplomer a je taky na prd. lezi ve skrini a uvazuju, ze ho vyhodim.
tak hodne stesti pri vybirani :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
24.1.12 20:48

https://www.emimino.cz/…focus-24427/

Tady máš diskuzi o tomto, ale je tu i víc diskuzí o těchto teploměrech, stačí se podívat. Mě osobně to přijde jako vyhozené peníze, dobře nám poslouží i ten úplně obyčejný ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
24.1.12 21:15

My máme ThermoFlash, jsem s ním spokojená, ale stál teda 2000,–. Nemuset rozbalovat (a tedy budit) horečkující dítě je k nezaplacení. Střelím si ho, kdy potřebuju a je to :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
24.1.12 21:44

Ja mam Microlife NC-100 http://www.heureka.cz/?h[fraze]=NC100+bezkontaktn%C3%AD
Meri docela dobre - na zacatku jsme ho porovnavali s ostatnimi co mame doma, pri mereni dospelych na cele ukazoval stejne hodnoty jako digital v podpazi.
Mimco (10m) se na cele zmerit nenecha - uhyba a hodnoty jsou pak rozhazene. Maleho tak merime na hrudnicku a zjistili jsme, ze tak ukazuje stejne hodnoty jako v zadecku bez odectu - takze i pri meren mimca bezkontaktnim vzdy odecitam pul stupne.
Ten bezkontaktni je super, kdyz maleho casto kontroluju, jestli mu uz zabira cipek na teplotu a nemusim ho u toho pokazde rozbalovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
98
24.1.12 23:27

Taky máme Microlife a jsme s ním naprosto spokojení!! Měří spolehlivě (taky zkoušeno poměřováním s normálním teploměrem :D ) - zbytečnost to podle mě není, protože náš malý si teplotu dlouho nechtěl nechat změřit a s tímhle to byla pohodička…navíc jsem ho mohla kdykoli změřit i v noci, když spal a to už mi opravdu za to stojí! :palec:
A myslím, že i ty recenze na Heurece mluví za vše - nejdražší nemusí vždy znamenat nejlepší…v tomto případě určitě ne… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1950
24.1.12 23:36

mám Thermofocus a jsem maximálně spokojená! Měří podle mě přesně - srovnáváno s dvěma „prdelkovejma“ :mrgreen: při vysokých teplotách.
Nedávno jsem řešila se zastoupením Thermofocusu něco kolem baterií a mohu říct že jsem byla hrozně překvapena ochotou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5077
25.1.12 08:31

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Ahoj,
máme ten z odkazu a jsem s ním maximálně spokojená. Máme ho už rok a měří dobře a cena je taky přijatelná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
1.2.12 13:25

Ahojky,
v květnu čekáme prvního potomka a celé dnešní dopoledne jsem strávila vybíráním teploměrů.
přečetla jsem spoustu článků recenzí a v poměru cena kvalita jsem se také rozhodla pro Microlife NC 100. Doufám, že s ním budeme spokojeni tak jako vy. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33184
1.2.12 13:27
daninka85 píše:
Ahojky,
v květnu čekáme prvního potomka a celé dnešní dopoledne jsem strávila vybíráním teploměrů.
přečetla jsem spoustu článků recenzí a v poměru cena kvalita jsem se také rozhodla pro Microlife NC 100. Doufám, že s ním budeme spokojeni tak jako vy. :-)

taky jsem ho teda objednala..tak uvidíme :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
2.2.12 21:04

Tak snad budete spokojene :-) Jen si ho na zacatku otestujte v porovnani s jinymi teplomery, abyste videly, jak meri. A je vazne dulezite, aby se pri mereni ditko nehybalo - u novorozence to snad nebude problem, vetsi ditko uz se za teplomerem oraci a snazi se ho chytit, takze ja maleho merim na hrudnicku - s nim tak snadno neuhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
3.2.12 15:18

Ahojky,

tak nám dnes dorazil ten teploměr. Vyzkoušeli jsme ho a funguje super…tak snad bude vyhovovat i nadále :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4240
7.6.12 10:17

Holky, jste s tím Micrlifem spokojené i po delší době? Měli jsme totiž u prvního dítka nějaký digitální. Měřil dobře až do doby, kdy mi ukazoval pořád 36,7. Přišla babička a říkala - vždyť má prcek horečku. Mně přišel teplý, ale teploměr ukazoval stále ideální teplotu. Dala jsem mu rychloběžku a měl 39C. Tak jsem ho vyhodila. Jenže čekáme teď druhé a neumím si představit, že budu čekat u dítěte, které se otáčí 3min na naměření teploty. To mu řevem ještě teplota vyletí. Syn má 3roky, takže už hravě udrží pod packou teploměr, ale řeším něco pro mimi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3361
7.6.12 10:21

Teď měli v akci v LIDL bezdotykový teploměr za 299kč. Koupila jsem ho jen tak na to, abych mohla přeměřit teplotu dětem když spí, nechce se mi malou furt budit a měřit v zadečku. A můžu říct, že jsem byla mile překvapená, že je zatím opravdu přesný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4240
7.6.12 10:43
@ivodička píše:
Teď měli v akci v LIDL bezdotykový teploměr za 299kč. Koupila jsem ho jen tak na to, abych mohla přeměřit teplotu dětem když spí, nechce se mi malou furt budit a měřit v zadečku. A můžu říct, že jsem byla mile překvapená, že je zatím opravdu přesný.

To jo, ale aby to právě vydrželo. Ten co jsme měli, jsme dostali od kolegů, nevím značku a hodnotu, ale právě mě to zklamalo, když jsem nepoznala díky němu horečku po 2letech. Tvářil se naprosto v pořádku a při 36,7 už pípl, že měření skončeno a syn měl nakonec 39C. Ale ze začátku byl funkční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat