Poraďte ruční mixér

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 15.02.11 13:47
Poraďte ruční mixer

Ahoj. Rozbil se mi ruční mixér a plánuju co nejdřív koupit nový. Máte někdo zkušenosti s nějakým levnějším? Nechci zbytečně platit za značku, protože zrovna u tohoto spotřebiče mi to přijde nedůležité. Používám ho na přípravu krémů atp, ponorný mixér mám samostatný, takže fakt stačí jen s normálními metličkami (těsto dělám v pekárně). Samozřejmě ho plánuju koupit v pořádné prodejně (ne u vietnamců atp) s minimálně dvouletou zárukou.

Díky.

Reakce:
cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 15.02.11 13:50

Já mám toto a jsem spokojená několik let, pravda asi budu muset koupit znova, protože metličky se už dost obyly a začínají rezivět. Ale to proto, že s tím také dělám v hrních bramborovou kaši.

http://www.eta-elektro.cz/…99_eta_.html

katule9
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 15.02.11 14:00

taky radím jakýkoliv zn ETA,jsou kvalitní a ne moc drahy :-)

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 15.02.11 14:03

nevim teda kolik do něj chceš investovat, ale pro mě bylo důležitý, aby byl s mísou a tak jsem si objednala od Fagoru a dávala jsem za něj něco do tisícovky, taky ho využívám pouze na krémy a piškot. Jsou k tomu i metly na těsto a ponorný mixer, který mam taky samotný, takže pro mě nedůležitý věci jako pro tebe, ale jsem s ním spokojená, bílky vyšlehá během chviličky a myslím, že ho prodávají i samotný, já ho teda kupovala přes net, protože jsem těsně před svátkama zavařila svůj starší.

mikami
Závislačka 3151 příspěvků 15.02.11 14:05

Ahoj, mám taky ETA co je na něj odkaz, mám ho léta a jsem spokojená :lol: .

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 15.02.11 14:15
cancerka píše:
Já mám toto a jsem spokojená několik let, pravda asi budu muset koupit znova, protože metličky se už dost obyly a začínají rezivět. Ale to proto, že s tím také dělám v hrních bramborovou kaši.http://www.eta-elektro.cz/…99_eta_.html

Díky, za tip, ale já bych z toho použila fakt jen ty obyčejné metličky, takže mi to přijde zbytečná investice. Ale značku Eta zkusím pohledat. Já dostala před několika lety právě obyč mixer jen se dvěma metličkama a 5 rychlostmi a bohatě mi to stačilo. Mísu k němu určitě nechci, nevyužila bych ji. Kdybych ho pořizovala před ručním mixerem, tak asi neváhám, ale ruční mám a jsem s ním spokojená. Ty zakroucený metly jsem nikdy nepotřebovala..

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 15.02.11 21:11
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >