Reklama

Poraďte ruční mixér

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 15.02.11 13:47
Poraďte ruční mixer

Ahoj. Rozbil se mi ruční mixér a plánuju co nejdřív koupit nový. Máte někdo zkušenosti s nějakým levnějším? Nechci zbytečně platit za značku, protože zrovna u tohoto spotřebiče mi to přijde nedůležité. Používám ho na přípravu krémů atp, ponorný mixér mám samostatný, takže fakt stačí jen s normálními metličkami (těsto dělám v pekárně). Samozřejmě ho plánuju koupit v pořádné prodejně (ne u vietnamců atp) s minimálně dvouletou zárukou.

Díky.

Reklama

Reakce:

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 15.02.11 13:50

Já mám toto a jsem spokojená několik let, pravda asi budu muset koupit znova, protože metličky se už dost obyly a začínají rezivět. Ale to proto, že s tím také dělám v hrních bramborovou kaši.

http://www.eta-elektro.cz/…99_eta_.html

katule9
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 15.02.11 14:00

taky radím jakýkoliv zn ETA,jsou kvalitní a ne moc drahy :-)

Pettulle
Extra třída :D 11503 příspěvků 15.02.11 14:03

nevim teda kolik do něj chceš investovat, ale pro mě bylo důležitý, aby byl s mísou a tak jsem si objednala od Fagoru a dávala jsem za něj něco do tisícovky, taky ho využívám pouze na krémy a piškot. Jsou k tomu i metly na těsto a ponorný mixer, který mam taky samotný, takže pro mě nedůležitý věci jako pro tebe, ale jsem s ním spokojená, bílky vyšlehá během chviličky a myslím, že ho prodávají i samotný, já ho teda kupovala přes net, protože jsem těsně před svátkama zavařila svůj starší.

mikami
Závislačka 3151 příspěvků 15.02.11 14:05

Ahoj, mám taky ETA co je na něj odkaz, mám ho léta a jsem spokojená :lol: .

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 15.02.11 14:15
cancerka píše:
Já mám toto a jsem spokojená několik let, pravda asi budu muset koupit znova, protože metličky se už dost obyly a začínají rezivět. Ale to proto, že s tím také dělám v hrních bramborovou kaši.http://www.eta-elektro.cz/…99_eta_.html

Díky, za tip, ale já bych z toho použila fakt jen ty obyčejné metličky, takže mi to přijde zbytečná investice. Ale značku Eta zkusím pohledat. Já dostala před několika lety právě obyč mixer jen se dvěma metličkama a 5 rychlostmi a bohatě mi to stačilo. Mísu k němu určitě nechci, nevyužila bych ji. Kdybych ho pořizovala před ručním mixerem, tak asi neváhám, ale ruční mám a jsem s ním spokojená. Ty zakroucený metly jsem nikdy nepotřebovala..

cancerka
Ukecaná baba ;) 1978 příspěvků 15.02.11 21:11

tak pak ti stačí tento
http://www.eta-elektro.cz/…98_eta_.html

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >