Porod ve Vrchlabi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ekita
Stálice 51 příspěvků 21.03.03 11:34
Porod ve Vrchlabi

Na konci dubna ma prijit na svet nase miminko! Jsme z Prahy, ale rozhodli jsme se pro Vrchlabskou porodnici. Moje gynkolozka chce, abych byla ve Vrchlabi uz od 1/2 dubna. Chtela bych se zeptat maminek, ktere ve Vrchlabi rodili a nebyly z Vrchlabi, jestli na cestu vyrazili az pri porodnich bolestech nebo jestli tam bydleli v nejakem penzionu (pripadne ve kterem)… Diky moc!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 22.03.03 05:49
Porod ve Vrchlabi

Ahoj Ekito,

na adrese " .{target:_new>no­votnaj@volny.cz mužeš získat informace. Je to porodní asistentka z Prahy, která se dobře zná s Ivou Konvalinovou z Vrchlabí. Dávala mi informace ohledně penzionu, ale už jsem je nenašla.

Dá se to bez problémů stihnout i při porodních bolestech. My jsme takhle párkrát vyráželi z Vysočiny a po hodince se vraceli zpátky. manžílek byl trpělivý. Ale jestli si nejsi jistá, tak ten penzion je skvělé řešení.

Sláva, našla jsem na ni telefon - Jana Novotná 281 961 280. Mně věnovala několik dvouhodinových telefonátů ze svého času, když jsem si potřebovala popovídat o porodu a svých pocitech.

Jestli je to tvoje první miminko, tak tvoje doktorka soudí správně. I mně a téměř všem mým známým a příbuzným se první mimi hlásilo o týden až dva dříve. Tak ať vám to skvěle dopadne.}":[ma­ilto:novotnaj@vol­ny.cz]

Helca
Nováček 7 příspěvků 24.03.03 22:26
Porod ve Vrchlabi

ahojda,

jsem také z Prahy a chci rodit ve Vrchlabí, mám možnost bydlet u kamarádky 15km od Vrchlabí, ale začíná mne trápit myšlenka že budu třeba i 3 týdny bez manžela, on si rozhodně nemůže vzít měsíc dovolenou. No nic já mám ještě spoustu času rodím až v srpnu.Jinak jaj já mám zjištěno tak spousta maminek jede až v hodinu H

Anonymni  28.03.03 11:13
Porod ve Vrchlabi

Ahojte …

vidim ze clovek opravdu neni sam. No ja jsme se taky rozmyslela jak to s pobytem ve Vrchlabi udelam. Mame pobliz 15 km take kamarady u kterych jsem mohla bydlet, ale nakonec nebylo treba. Jezdili jsme k nim na navstevy kazdy mozny vikend - ja se sbalenymi taskami v nadeji ze by uz? - ale v pondeli rano jsme

jeli zase domu.

Prenasela jsem 10 dni, takze jsme tam po porade s tamejsimi

lekari nastoupila na pozvolne vyvolavani (a ono se to hned chytlo!) v presne stanoveny den.

Jinak muj doktor-gynekolog v miste bydliste, me mel do

posledniho dne terminu pod kontrolou sam a pote co jsem se

prekulila jeste pres dalsi tyden a chystala prenaset dal, mi rekl (Ze uz me nechce ani videt - v legraci samozrejme) at uz si tam

zajedu a koriguji si dalsi postup s nimi. To se take stalo, ve

Vrchlabi me prohledli, rekli ze je vse v poradku a ze se tedy

setkame v 10 den po terminu - vlastne den kdy uz se pomalu pracuje na vyvolani. Na to jsou 4 dny, zacina se s setrnymi hormonalnimi tabletkami, az se postupem dnu prejde k razantnejsim prostredkum. 14-ty den po terminu by mel byt nejzassi termin kdy by se dite melo narodit.

*

Par maminek z Prahy co tam po mne prijely „obdyt si sve chvilky“ vse zvladly v pohode. Ubytovany predem tam nikdo nebyl. Oni tam jsou jiz zvykli na cestovatelky z daleka. Dobre je mit na cestu s sebou jejich telefon a pripadne sve stavajici pocity konzultovat s

lekarem ci porodni asistentkou za jizdy. Vetsinou cloveka uklidni slovy typu…" Nespechejte, casu dost. To jsi jeste po ceste zajdete

na obed, atd."

Volala jsem tam na oddelelni i mesic tredtim, kdyz se mi neco nezdalo. Asistentka velmi pozorne poslouchala a pak mi vse vysvetlila. Jsou tam opravdu kabrnaci. Hezci chvilky v zivote clovek uz nezazije.

Hodne stesti,

uspesna vrchalbska rodicka Martina z okoli Prahy

Anonymni  02.05.03 20:16
Porod ve Vrchlabi

Taky jsem pražák rodící ve Vrchlabí :o) Řídila jsem se termínem dle UZ vyšetření, týden před ním jsme si celá rodina zařídili dovolenou v místním pensionu a všechno bylo v pohodě :o) UZ termín jsem měla týden po termínu dle menses, takže moji im anželovi rodiče byli notně nervozní, když jsme prakticky v termínu vyráželi směr Krkonoše :o)

Anonymni  16.05.03 20:56
Porod ve Vrchlabi

Taky premyslim o porodu ve Vrchlabi, jsme z Brna, ale zatim jeste nejsem rozhodnuta. Mam cas az do srpna. Protoze cekame treti ditko, tak nic neni jednoduche a byt nekde mesic s detma bez manzela neni zrovna legrace.

Abies alba

Monika H.
Extra třída :D 12064 příspěvků 24.02.10 21:51

Také bych měla rodit v srpnu, pravděpodobně v půlce, tak se ve Vrchlabí třeba potkáme :-D . Pojedu z Pardubic (asi 80 km), ubytování zatím neplánuji. Zkuste se podívat na www.aperio.cz, na těchto stránkách je k porodnici ve Vrchlabí spousta ohlasů a informací.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Reklama