Bez kursu...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mesie
Povídálka 15 příspěvků 15.09.02 13:40
Bez kursu...

Nechci chodit nikam na nejake hloupe kursy.Nepiotre­bovala to moje mama,nepotrebuji to ani ja.Dneska se clovek dozvi vsechno v knizkach.

Jenze mam jinej problem.Kdyz nebudu chodit na kursy, az na me prijde porod, chci rodit v Podoli(coz z Holesovic neni nejbliz),myslite,ze me tam normalne prijmou?A pustej nekoho k porodu,kdyz nebudu mit predplaceno 700,–(to je cena aby tam mohl nekdo byt).

A co kdyz pro me pojede sanita, mam pravo si rict,ze chci do Podoli a ne na Bulovku(pod kterou teoreticky spadam)???

Poradte mi prosim co mam udelat. Diky

Reklama

Reklama

Reakce:

PetraK
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 18.09.02 10:46
Bez kursu...

Ahoj, nedokážu Ti poradit z vlastní zkušenosti, protože jsem teprve ve 22. týdnu, ale od kamarádky, která rodila v lednu vím, že Tě z gynekologie předají tak cca měsíc a půl do porodnice, kde budeš rodit. Která to bude je na Tobě. Potom docházíš k nim na ambulanci až to porodu a pak snad i na šestinedělí (ale to nevím úplně jistě) a oni Tě potom zase vrátí na gynekologii, odkud Tě převzali.

Za účast u porodu se opravdu platí, dokonce snad má každá porodnice jiné ceny. Ale na to se můžeš v klidu informovat až tam půjdeš na ambulanci na prohlídku.

Přeji Ti, aby bylo všechno v pořádku.

PetraK. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Reklama