Výběr porodnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 07.05.02 06:24
Výběr porodnice

Máte zkušenosti s porodnicní v Praze Motole?

Hledám maminku, která má konkrétní zkušenosti s porodnicí v Praze Motole. Vybrala jsem si ji pro „své poprvé“, které by mělo nastat letos na podzim. Přečetla jsem všechna vysvědčení a některé příspěvky jsou dost rozporuplné.

Ovšem nikoho, kdo tam rodil, neznám.

Díky za rady všem kdo se ozvou.

Jiřina


Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:
 
Anonymni  07.05.02 17:40
Výběr porodnice

Ahoj Šárko,

v Motole jsem rodila letos 18.3. a bylo to také moje poprvé. Porod byl sice trošku komplikovaněj­ší,nepostupoval a mimčo se pak ještě natočilo nějak divně, takže nakonec mi museli udělat císaře. Co se ale týče doktorů,sester byla jsem spokojená. Všichni byli příjemní,milí a to i potom na JIPce i na odd.šestinedě­lí.Pokud jsem cokoliv potřebovala ochotně pomohli a to dokonce i když jsem chtěla 2 dny před propuštěním přestěhovat na pokoj s roomingem (po tom císaři jsem totiž byla na pokoji bez miminka a to mi nosili jen na kojení,ono ty první dny jsem stejně měla dost práce i se vstáváním s postele). Našlo se samozřejmě pár vyjímek, u kterých bylo vidět, že to berou jen jako práci, ale že by byli vyloženě nepříjemní to určitě ne.

Myslím, že Motol má i výhodu v tom, že pokud by se (nedejbože) něco s miminkem dělo mají po ruce specialisty všech oborů.

Nedej na vysvědčení, u kterých je psáno jak to tam bylo hrozné. Pokud si někdo představuje pobyt v porodnici jako v pětihvězdičkovém hotelu, tak se mu nebude líbit nikde.

Měj se krásně a přeji pohodový porod ať už se rozhodneš pro jakoukoliv porodnici. Zuzka

 
frndulka
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 29.05.02 17:27
Výběr porodnice

Ahoj,

pro svůj první porod mám vybranou nově zrekonstruovanou Vinohradskou nemocnici, díky mé doktorce - porodník, která je má známá a hlídá si mě už od začátku těhotenství. Ale nevím, jaké to tam bude potom doopravdy…máte nějaká zkušenosti s touto porodnicí?

 
Uživatel je onlineJirina
Extra třída :D 13087 příspěvků 10.06.02 10:51
Výběr porodnice

Ahoj Zuzko co jsi rodila v Motole,

můžeš mi prosím dát svou e-mailovou adresu nebo mi napsat na " Ráda bych se Tě zeptala ještě na nějaké detaily

Příspěvek upraven 07.12.10 v 11:01

 
Anonymni  28.07.02 21:43
Výběr porodnice

První porodní dům v Česku začne fungovat na jaře v PrazePublikováno dne: 22.7.2002Zdroj: ČTK PRAHA - První porodní dům v Česku zahájí činnost na jaře v Praze na Jižním Městě. Podle iniciátorky projektu Zuzany Štromerové se zde ženám dostane individuální péče porodních asistentek a porodníků. Porodní dům se zaměří pouze na nekomplikované porody. Ženy se spolu se svými partnery budou připravovat v rodinném prostředí, nikoli v neosobní porodnici. Dům bude spravovat občanské sdružení Centrum aktivního porodu. Rada Prahy 11 mu pronajala nebytové prostory v bývalé mateřské školce v Hrabákově ulici, řekla ČTK mluvčí městské části Lenka Stříhavková. Odbornost péče bude podle Štromerové zajištěna. Sdružení nyní vyjednává, se kterou z pražských nemocnic bude péče svázána. „Počítáme se spoluprací s lékaři, dokonce velmi silně. Věříme, že se nám podaří přesvědčit je, že péče, kterou chceme ženám poskytovat, bude bezpečná a nebude jim konkurovat,“ řekla. Na porody mimo porodnici se většina českých porodníků dívá zatím rozpačitě. Varují, že v případě, že se porod náhle zkomplikuje, nebude nablízku odborná lékařská pomoc. Sdružení se proto hodlá zaměřit i na osvětu mezi porodníky. Sdružení má objekt pronajatý od srpna. V září zde zahájí přednáškovou a osvětovou činnost a na jaře zde začnou ženy rodit. Veřejnosti se představí v podzimním týdnu otevřených dveří. Pro odborníky uspořádá mezinárodní vzdělávací seminář. V programu porodního domu budou přednášky pro veřejnost, cvičení, jóga a aerobic, otevřeny zde budou poradny, například o kojení a homeopatická poradna, kursy pro otce a konzultace s psychologem. Bude to nejen místo porodů, ale také místo vzdělávací a studijní.

 
Michala
Povídálka 24 příspěvků 29.07.02 09:23
Výběr porodnice

Ahoj Šárko, v motole pracuje jako gynekolog-porodník i můj lékař a jeho kolega z jedné soukromé ordinace. Oba jsou velmi ochotní a já, i když gynekologii nesnáším, se vyšetření konečně nebojím. Oba odpoví na jakýkoli dotaz a vždy mají čas. Přesto, že cena jejich péče za těhotenství a porod se pohybuje kolem 15tis Kč, budu ráda, když zůstanu v jejich péči i v Motole. Jejich jména jsou MUDr. Pastor a MUDr. Horčička.

 
Anonymni  31.07.02 12:43
Výběr porodnice

Chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost (jakoukoliv) s nestátním porodnickým zařízením sídlícím na Bulovce - MEDA?

 
onja
Nováček 2 příspěvky 05.08.02 21:47
Výběr porodnice

Poradila by mi některá zkušenější maminka,jak bych mohla začít docházet do CAPu na Bulovce,zatím jsem bohužel nenašla porozumění ve své poradně,kde mne „mají z krku“během pár minut a tak se nemám odvahu ptát tam.Nevím pořádně kdy se začít zajímat o vybavení porodního sálu,jak a kdy se žádá o nadstandardní pokoj(f.e.na Bulovce).Jsem v 28 týdnu,tedy doufám,že mám ještě dost času.Děkuji za jakékoli info a přeju moc a moc pohody všem.

 
Michala
Povídálka 24 příspěvků 08.08.02 10:05
Výběr porodnice

Myslím, že CAP na Bulovce byl zrušen v roce 2000. Ale možná, že ho zase obnovili. Každopádně mají někde svoje stránky. Nejlepší je když si prostě do té určité porodnice prostě zajdeš a dál můžeš chodit na vyšetření jen tam.

 
Anonymni  11.08.02 21:36
Výběr porodnice

Ahoj. Já jsem byla v CAPu minulý týden, přihlásila jsem se na předporodní kurzy. Přihlásit se je nutné někdy mezi 26. a 28. týdnem (mají dost plno) a to osobně ve středu a ve čtvtek mezi 10 a 12 hod. Tel.:66083279. " .{target:_blan­k}":[http://www.fnb.cz/…_web/cap.htm[addsig]

 
mesie
Povídálka 15 příspěvků 20.08.02 14:14
Výběr porodnice

Na Bulovce v MEDA jsem byla na potratu.Jsou mili a ohleduplni.Chtela bych tam jit i letos v prosinci rodit,ale bohuzel to neni v me financni situaci mozne.Za porod chteji asi 2000 a to neni vsechno.Musim rict,ze tak jak se chovaji tam,by se meli chovat v kazde statni nemocnici.]

 
Anonymni  21.08.02 09:02
Výběr porodnice

Chodím do MEDY, jsem na prosto spokojená, přístup lékařů a sester je k nezaplacení. Žádná přeplněná čekárna, prostě paráda a všem doporučuji

Katy 19. t.

 
Anonymni  30.08.02 13:24
Výběr porodnice

Blanka: napište mi prosím osobní zkušenosti z prostějovské porodnice.( z poslední doby) Zatím mám velmi rozporuponé ohlasy. Je lepší jet do Olomouce nobo do proslaveného Brna? :roll:

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 30.08.02 19:09
Výběr porodnice

Podívej se na " .{target:_blan­k>Vysvědčení pro porodnice}":[https://www.emimino.cz/sections.php]

 
Anonymni  24.01.03 10:22
Výběr porodnice

Jsem v 8.měsíci a rodit bych chtěla v Ostravě -Porubě.Chtěla bych o teto nemocnici vědět co nejvíc,jestli si můžu vybrat jakoukoliv polohu při porodu.Má někdo s touto nemocnicí zkušenost?Díky Pe­tra

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje rozmarné léto: Hlasujte, posílejte a soutěžte o ceny za tisíce

Moje rozmarné léto je téma fotosoutěže, kam můžete celé prázdniny posílat své... číst dále >

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >


Reklama