miom v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  16.03.02 18:52
miom v těhotenství

Až v těhotenství mě zjistili miom o průměru 3 cm.Je mi 28 let a jsem poprvé těhotná.Miom roste už je 6 cm, mám strach, jak to dopadne.Hrozí mi císařský řez.Napište někdo nějakou zkušenost děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  09.12.02 09:41
miom v těhotenství

Taky mi v těhotenství zjistili myom. Vlastně si původně doktor myslel, že jsem spletla poslední menstruaci, že je to těhotenství starší. Měla jsem rizikové těhotenství, víc odpočívala, ale chodila jsem i do práce, abych na to nemusela pořád myslet. A bylo všechno v pořádku, i porod jsem měla normální. Ten myom se pak zvětšil až za pět let, to byl už jako grapefruit, tak jsem musela na operaci, ale dobře to dopadlo. Tak neboj, jestli se to mimi má narodit, narodí se, a kdyby jsi rodila císařem, třeba rovnou odoperují i myom, a bude to. Všechno je k něčemu dobré.

I.

eleonora 333  23.09.10 20:02

Ahoda,do těhotenství jsem vstoupila s 6 cm miomem.Lékař mě ubezpečil,že nejsem první a,že u ostatních pacientek proběhlo vše vpořádku.Tak jsem byla vpoho až do 28 tt…pak přišli bolesti se kterými jsem se ocitla v nem :cry: pobyla jsem si tam 14 dní.Pak to bylo kapku lepší až v
35 tt přišli šílené bolesti.Nechali mě dokončit 36 tt a mimi šlo CS ven.
Tím jsem vás nechtěla vyplašit,jen zdělit zkušenost s těhu a miomem :kytka: .
Doporučuji se šetřit a to tak,že hodně......

jajinkajaja
Nováček 1 příspěvek 10.02.15 18:52

Diagnostika miom 4cm strasne bych chtěla miminko ale doktor me vystrašil ze bych mela jít na odstranění dělohy co mám dělat je to riziko pro děťátko a pro me dekuji.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16027 příspěvků 1 inzerát 12.02.15 18:59
@jajinkajaja píše:
Diagnostika miom 4cm strasne bych chtěla miminko ale doktor me vystrašil ze bych mela jít na odstranění dělohy co mám dělat je to riziko pro děťátko a pro me dekuji.

Záleží, jak jaký typ myomu to je/ kam roste. Mě na začátku 1. těhotenství našli myom rostoucí „ven“ 2×2 cm, ničemu to nevadilo, rok po porodu po myomu ani stopy (prý často vlivem hormonálních změn po porodu zmizí).
Jinak myomy jsou operovatelné, obrátila bych se na odoborníka, který se tím zabývá.

sarke
Stálice 67 příspěvků 28.05.15 16:19

Neviem ci je otazka stale aktualna, ale podelim sa o svoju skusenost. Pred tehotenstvim miom z vonkajsej strany 6 cm, pocas tehotenstvi este jeden intramuralni 3 cm (pocas tehu som si ho mohla nahmatat na bruchu :) ). Kazdy gynekolog mi pred otehotnenim hovoril nieco ine, jeden dokonca, ze pravdepodobne nikdy neotehotnim. Otehotnela som prirodzene po 11 mesiacoch. Tehotenstvo bez problemov, porod sice rizikovy, ale nie pre miom (ten velky nebol od miminka ani vidiet) a prirodzenou cestou. Po sestinedeli oba miomi mensie. :potlesk: Drzim palce!!

sarke
Stálice 67 příspěvků 28.05.15 16:21

Este pridam, ze som cele tehotenstvo pracovala, cvicila a nijak sa vyrazne neobmedzovala :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Letní lásky? Pozor na pohlavně přenosné nemoci, které způsobují neplodnost

Ze vzrušující známosti na jednu noc se může stejně tak vyklubat i závažný... číst dále >

OBRAZEM: Koupání před 50 lety: s nubianem, kostkovanou dekou a matračkou

Jít se koupat znamenalo ještě před půl stoletím vyjít ze vrat a k vodě urazit... číst dále >

Reklama