Porodné do konce roku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
29.12.21 20:04

Porodné do konce roku

Zdravím, mám takovou docela blbou otázku :) nemůžu to nikde dohledat.. dcera se mi narodila v říjnu a o porodné jsme žádali 20.prosince. ( trvalo to takhle dlouho, protože jsme narazili na paní, která po nás chtěla milion papírů, a všeho možného :zed: )
Tak se chci zeptat, jestli mi přijde do konce roku, protože mi někdo říkal, že to klidně můžu dostat do konce roku, když se narodila v říjnu. Ale to mi přijde jako blbos…přece jenom by to bylo ani ne dva týdny. Dekuju :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28760
29.12.21 20:11

Můžeš, ale nepočítala bych s tím, od schválení mají 30 dní na vyplacení a byly svátky :nevim: Spis bych to viděla až tak v lednu s rodicakem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1648
29.12.21 20:44

@Tereza0077 logicky.. chceš po státu aby ti dali prachy za to, že jsi porodila a Diviš se že po tobě chtějí papíry :lol:
Na vyrizeni mají 30 dní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
29.12.21 21:08

@Tereza0077 nevěřím, že by to do konce roku přišlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
29.12.21 21:09

@epsice Na rejpalku jsem se strašně moc těšila.. U druhé paní jsme potřebovali jeden papír a bylo to hotové do pár minut :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
29.12.21 21:12

@kavenka Taky jsem si říkala, že je to prostě blbost. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
496
29.12.21 21:14

Za mě je to nevyzpytatelne, ale letos to myslim nebude. Ja si po dlouhem vahani zažádala v září o pridavky na ditě. V říjnu to schválili a že budou vyplácet měsíčně. Den před vánocema (tedy na konci prosince, že) mi přišly přídavky teprve za září a říjen. Oba najednou. Žádný vyplácení měsíčně. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12839
30.12.21 10:01
@Tereza0077 píše:
@epsice Na rejpalku jsem se strašně moc těšila.. U druhé paní jsme potřebovali jeden papír a bylo to hotové do pár minut :jazyk:

Jelikož už si ty předchozí dokázala od kolegyně vzít. Což je obrovský posun ve schopnostech místních úředníků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat