Reklama

Porodnice v Brně, Bohunice - dokumenty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beata123
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 09.02.18 15:07
Porodnice bohunice dokumenty

Ahoj chci se zeptat kdo rodil v porodnici v Brně v Bohunicích, je potřeba kromě těhotenské průkazky i jiné dokumenty k porodu. Třeba nějaký výpis z karty či něco takového. Dokumenty typu:kartička pojištovny, občanka a oddací a rodný list stím počítám, spíš jestli je potřeba i nějaký výpis. A když máte pocit že už rodíte volali jste do porodnice, nebo tam můžu rovnou jet?
díky moc za odpověd a zkušenosti

Reklama

Reakce:

Lendeš
Kelišová 5285 příspěvků 09.02.18 15:15

@beata123 Nepotřebovala jsem od své doktorky nic kromě těhotenské průkazky. Do porodnice jsem rovnou jela, nevolala jsem.

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 09.02.18 15:26

Zde jsou informace pro nastávající maminky, co chtějí rodit v Bohunicích, včetně informací o tom, co za doklady s sebou: https://www.fnbrno.cz/…hunice/t5778

beata123
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 09.02.18 15:44

@PETRAKIM
díky tohle jsem četla, ale spíš právě jestli nemusí bt třeba vypís od doktora jsem myslela:-)

beata123
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 09.02.18 15:44

@Lendeš
díky moc za info :-)

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 09.02.18 15:57

@beata123 Výpis od doktora určitě netřeba. :) Spíše si připravte rodinnou anamnézu. tj. kdo co má za nemoci a pak vaši osobní anamnézu včetně otce díděte - jaké berete léky a na co jste alergická. Nevím, jestli to v tom seznamu mají, ale na příjmu se na to ptají.

beata123
Zasloužilá kecalka 526 příspěvků 09.02.18 19:24

@PETRAKIM Díky moc to je dobré vědět

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >