Porodnice v Brně, Bohunice - dokumenty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beata123
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 09.02.18 15:07
Porodnice bohunice dokumenty

Ahoj chci se zeptat kdo rodil v porodnici v Brně v Bohunicích, je potřeba kromě těhotenské průkazky i jiné dokumenty k porodu. Třeba nějaký výpis z karty či něco takového. Dokumenty typu:kartička pojištovny, občanka a oddací a rodný list stím počítám, spíš jestli je potřeba i nějaký výpis. A když máte pocit že už rodíte volali jste do porodnice, nebo tam můžu rovnou jet?
díky moc za odpověd a zkušenosti

Reklama

Reakce:

Lendeš
Závislačka 4987 příspěvků 09.02.18 15:15

@beata123 Nepotřebovala jsem od své doktorky nic kromě těhotenské průkazky. Do porodnice jsem rovnou jela, nevolala jsem.

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 09.02.18 15:26

Zde jsou informace pro nastávající maminky, co chtějí rodit v Bohunicích, včetně informací o tom, co za doklady s sebou: https://www.fnbrno.cz/…hunice/t5778

beata123
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 09.02.18 15:44

@PETRAKIM
díky tohle jsem četla, ale spíš právě jestli nemusí bt třeba vypís od doktora jsem myslela:-)

beata123
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 09.02.18 15:44

@Lendeš
díky moc za info :-)

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 09.02.18 15:57

@beata123 Výpis od doktora určitě netřeba. :) Spíše si připravte rodinnou anamnézu. tj. kdo co má za nemoci a pak vaši osobní anamnézu včetně otce díděte - jaké berete léky a na co jste alergická. Nevím, jestli to v tom seznamu mají, ale na příjmu se na to ptají.

beata123
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 09.02.18 19:24

@PETRAKIM Díky moc to je dobré vědět

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama