Kolik tašek se bere do porodnice?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12
7.11.21 14:22

Porodnice- taška

Ahoj, do porodnice se bere 1 velka taška se vším (krome veci pro miminko) nebo ještě zvlášť malá do toho porodniho boxu nebo sálu? Kdyz si chci vzít napr. pantofle, cukr, piti…tak se to dava zvlast nebo kam se da po prijezdu ta větší taska na oddeleni sestinedeli? Mam to sbaleno ve velke tasce, ale abych se k tomu pak dostala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11996
7.11.21 14:24

Tašku si bereš sebou na porodní box pak tě se všema vecma odvezou na pokoj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26286
7.11.21 14:27

Všechno záhad vsude sebou, tak je to jedno. Já měla batoh, ručník a pantofle, sem vybalila už na sale, zbytek sem nechala na pokoj. Cukr, pití, doklady a drobnosti sem měla extra v kabelce, abych k tomu měla rychlý přístup už na příjmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
334
7.11.21 14:28

Jak kde…u Apolináře jsem si brala tašky 2. Jednu du boxu, druhou na šestinedělí přinesl po porodu manžel. V Mělníku mě ubytovali nejdříve na pokoj a věci na porodní sál jsem si nesla z pokoje v ruce. :nevim:
Zeptej se v porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2194
7.11.21 14:40

Já měla jednu pořád s sebou. Ale příští rok si to asi rozdělím na dvě. A trochu upravím obsah. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
7.11.21 14:48

Záleží na porodnici a velikosti pokojů /boxů. V UPMD píšou 2 tašky, ale můžeš to dát i do jedné velké. Na porodní pokoj se vejde, nepřekáží. Pak tě i s taškou odvezou na pokoj. A s věcmi neprehanej. Jedna spolubydlící měla tolik zavazadel a tak velkých, jak kdyby letěla na měsíc za oceán.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7168
7.11.21 14:54

U nás je porodním sále skříňka kde si dáš tašku a v té skříňce je košíček tam si dáš ty věci které potřebuješ a s tím jsi na porodním sále a potom ti vše setricka znali jak jdeš na šestinedělí a vezmeš si to sebou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
7.11.21 15:19

Já jsem měla zvlášť kufr, který se nechával zamčený ve skříni na šestinedělí. Na porodní sál jsem měla sbalenou extra menší tašku, ale nakonec jsem si ji nesměla vzít s sebou, prý byla moc velká. Sestra mi dovolila vzít jen pár nejnutnějších věcí do igelitky. Ale asi záleží na porodnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
7.11.21 15:34
@annali píše:
Já jsem měla zvlášť kufr, který se nechával zamčený ve skříni na šestinedělí. Na porodní sál jsem měla sbalenou extra menší tašku, ale nakonec jsem si ji nesměla vzít s sebou, prý byla moc velká. Sestra mi dovolila vzít jen pár nejnutnějších věcí do igelitky. Ale asi záleží na porodnici.

A co sis brala na ten porodní sál, prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
7.11.21 15:42
@Krista 1 píše:
A co sis brala na ten porodní sál, prosím?

Co si tak vybavuju, tak peněženku a mobil, boty do sprchy, ručník, vložky, hroznový cukr a vodu. Ale nepamatuju si to přesně, v té době už mi bylo pěkně blbě a mám to v mlze. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
8.11.21 15:39

Apolinar - měla jsem rozdělené do dvou tašek, ale stejně mi připadalo že je v tom zmatek. Na příjem jsem šla asi bez ničeho jen s papírama a pak jsem furt říkala sestře, že mi to musí přinést z tašky, kterou měl manzel na chodbě. Po porodu šel ještě do auta pro druhou tašku a to mě taky štvalo, že někam odchází. Takže tentokrát to proste potahnu všechno s sebou na sál :D ale jak už tu psal přede mnou - bylo mi fakt zle a moc si to nepamatuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.21 22:21

Měla jsem malý příruční kufr.. v něm vše.. plenky pro mimi, ručníky, boty, oblečení, vložky atd. Je to super, je to malé a nepřekáží to jako cestovní taška.. nemusí to nikdo tahat.. a pak batoh s osobními vecma doklady atd.. plus nějaká sušenka+pití

Obojí jsem měla u sebe na porodním boxu.. kde jsem se pak rovnou po porodu převlékla do své košile po sprše. Pak cesta s kufrem na šestinedělí.

Zbytek objemnějších věci - další balíky vložek + plenky mi pak přivezl manžel

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat