Jak je to teď s doprovodem u porodu?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.10.21 21:12

Jak je to teď s doprovodem u porodu

Dobrý den, mohu poprosit o info, jak je to od zítřka s doprovodem, tedy třetí osobou u porodu? Mám chápat bod jedna jako nutnost nadstandardního pokoje? Děkuji.

Přítomnost u porodu je povolena při splnění podmínek:

1. porod bude probíhat v samostatném porodním pokoji nebo boxu s vlastním sociálním zařízením,
  2. bude zamezen kontakt hosta s ostatními rodičkami, 3) host splní podmínky pro návštěvu pacientů (uvedené v předchozím bodě)
  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1943
31.10.21 21:17

Já teda doufám, že za chvíli tady nebude ani jedna porodnice bez samostatných boxů :D. To už je dnes standard, žádný nadstandard. Ty společné hekárny a porodní sály mi přijdou strašné… Nadstandardní pokoj je něco jiného, to si pleteš, to je až pak na oddělení.

Jo a já teď nechápu pro změnu tu třetí osobu. Jakože rodička je první, třetí je chlap/dula/kdokoli a druhý je kdo? To mimino?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26365
31.10.21 21:23

Záleží kde budeš rodit. U nás má každá rodicka samostatný pokoj/ sál s WC a sprchou. Ale vím, že jsou nemocnice, kde je jeste třeba jedno WC pro několik boxů najednou, tak tam asi partner být nesmí. Nadstandardní pokoj treba nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.10.21 21:39
@Kolicek95 píše:
Já teda doufám, že za chvíli tady nebude ani jedna porodnice bez samostatných boxů :D. To už je dnes standard, žádný nadstandard. Ty společné hekárny a porodní sály mi přijdou strašné… Nadstandardní pokoj je něco jiného, to si pleteš, to je až pak na oddělení.Jo a já teď nechápu pro změnu tu třetí osobu. Jakože rodička je první, třetí je chlap/dula/kdokoli a druhý je kdo? To mimino?

Zřejmě ano

• Citovat
  • Nahlásit
4518
31.10.21 21:56

@Kolicek95 No tak druhou osobou se nejspíš myslí porodní asistentka nebo doktorka, zkrátka ta druhá osoba po rodičce, u které je jasné, že u toho porodu být v podstatě musí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat