Co nezapomenou do porodnice?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 17:42

Co nezapomenou do porodnice?

Hezký den maminky, za 5 týdnu mám termín a nemám zbalíno a už je asi na čase. :lol: Čekám holčičku a narodit se má v listopadu. Jsem prvorodička takže nevím co a kolik všeho si do porodnice vzít. Ocením každé doporučení. :srdce: :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
866
16.10.21 17:53

Ahoj, taky čekám malou v listopadu :dance:
Sbaleno už mám asi skoro všechno..
Plínky, vlh. ubrousky, kosmetiku pro malou i pro mě, soupravicku pro malou, noční kosilu, 2× koj. podprdu, síťované kalhotky, obyc kalhotky, vložky (velké i menší), papuce, župan,.. Nekde píší, že i toaleťák ale ten tam snad mají :D
Jinak na dveřích mám nalepenou A4 a moment odjezdu do porodnice, kde mám ty poslední věci jako průkazku! peněženku! nabíječku! A kurf! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
16.10.21 17:56

Jo, a plus ještě léky jestli nějaké pravidelně užíváš a taky jestli máš něco pro malou. Já mám třeba řetízek který dostane od pra tety k narození tak kvůli fotce :roll: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
16.10.21 17:57

Toaletak vem urcite. My mely po celou dobu vlastni, a za tyden padlo 8 roli jak nic. Ale nevim, ktera porodnice to jak ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 17:59
@Krista 1 píše:
Ahoj, taky čekám malou v listopadu :dance:
Sbaleno už mám asi skoro všechno..
Plínky, vlh. ubrousky, kosmetiku pro malou i pro mě, soupravicku pro malou, noční kosilu, 2× koj. podprdu, síťované kalhotky, obyc kalhotky, vložky (velké i menší), papuce, župan,.. Nekde píší, že i toaleťák ale ten tam snad mají :D
Jinak na dveřích mám nalepenou A4 a moment odjezdu do porodnice, kde mám ty poslední věci jako průkazku! peněženku! nabíječku! A kurf! :lol:

Děkuji za odpověď. :srdce: Jaké pak dáváte jméno? My budeme mít Evelínku. :*

• Citovat
  • Nahlásit
2677
16.10.21 18:02

Ahoj rodila sem před dvěma měsíci..hlavně sebou nezapomeň dokumenty a zprávy z gyndy. Potom určitě hygienu, síťované kalhotky vložky noční košile, spodní prádlo atd. Pro prcka nějaké věci zda chceš mít svoje, vložky hlavně ty jako mizí raz dva..a hlavně dobrou náladu. Hodně štěstí rodila jsem též poprvé byla to zábava a bylo to super :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
16.10.21 18:02
@Anonymní píše:
Děkuji za odpověď. :srdce: Jaké pak dáváte jméno? My budeme mít Evelínku. :*

Lilinka :mavam: jinak termín 16teho.. Ale už teď má skoro 3 kila tak jsem zvědavá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
16.10.21 18:04

A ještě ručníky! Jeden na intimní partie a jeden obyc. Aspoň 2 ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2510
16.10.21 18:05
@Krista 1 píše:
A ještě ručníky! Jeden na intimní partie a jeden obyc. Aspoň 2 ;)

To spíš tak jednorázové utěrky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
16.10.21 18:06

@Misasisi a to nestačí ta prukazka, kde je vše zapsané? Každá porodnice to má asi jinak ale když to ta moje nepíše na stránkách tak asi nemusím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2510

Doporučuji především pravidelný přísun normálních potravin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015

Ano, vlozek moc moc moc, klidne i troje baleni, a zkuste sehnat cim jak nejvetsi vlozky. Jinak doporucuji Herbalon, tj intim gel s dubovou kurou, podporuje hojeni a nedrazdi. ;)

Jinak sluchatka nejsou odveci. Ne vzdy se cloveku chtelo kecat jen se spolulezici, nebo pokud budete mit na pokoji urvance, celkem je fajn slyset i neco jineho mez rev :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Krista 1 píše:
Lilinka :mavam: jinak termín 16teho.. Ale už teď má skoro 3 kila tak jsem zvědavá :D

Termín 19.11. :* Za necelých 5 týdnů. :srdce: :kytka: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
2677
16.10.21 18:08

@Krista 1 to prukazka asi nestačí oni si to zakládají ty papíry. Ja sem je odevzdala všechny. Takže nevím ale určitě je budou chtít aby viděli jak probíhalo těhotenství to z průkazky asi vše nevyctou co píše dr navíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
866
16.10.21 18:08
@Anonymní píše:
Termín 19.11. :* Za necelých 5 týdnů. :srdce: :kytka: :hug:

Tak jo :P :D tak si pak napíšem, kdo z koho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat