Porodnice v Příbrami

1983
5.1.06 17:45

Porodnice v Příbrami

Ahojky,
chtěla jsem se zeptat, nemáte některá zkušenosti s porodnicí v Příbrami? Já zatím neslyšela nic moc pěkného a do Prahy se mi nechce - je to daleko a co když všechno půjde na poslední chvíli …

A pokud máte nějaké informace o cvičení pro těhulky v Pb, budu ráda. Zatím jsem našla jenom kontakt na paní Brůčkovou, ale nemá žádné stránky takže nevím kde o ní a o tom co nabízí zjistit víc informací bez toho, abych ji rovnou musela kontaktovat …

Díky moc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
5.1.06 18:36

Ahoj,
já jsem o příbramské porodnici slyšela i špatné i dobré zvěsti. Ta poslední byla od kamarádky, která tam rodila před půl rokem a chválila. Já jsem ale stejně pro jistotu zvolila Hořovice :lol:
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
574
5.1.06 19:30

Ahoj,

já jsem v Příbramské porodnici rodila před rokem a půl a vůbec se mi tam nelíbilo. Ale zase mojí kamarádce, ta tam rodila dvakrát, tak jí to vyhovovalo pokaždý. Libilo se jí. Záleží na každém kdo co snese. Mě nevyhovovali sestry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
444
5.1.06 20:55

Ahoj Evewolf.

Tak já rodila v příbramské porodnici před skoro 15 měsíci. Přijeli jsme tam v pět ráno a malá se narodila za 22hodin, takže jsem zažila všechny směny. Můžu říct, že jsem byla maximálně spokojená, jak se setričkama, tak s doktory tak i s vybavením. Vzhledem k tomu, že nakonec došlo k CŘ můžu své hodnocení rozšířit i na tuto operaci. Malou jsem viděla hned po porodu a byla hned přiložena na první přisátí.
Potom jsem bohužel byla umístěná na JIPku. Malou mi nosili pravidelně na kojení a dost pomáhali. Normálně rodícím maminkám dávají děti myslím nejdéle do 2-3hod (to jsem jenom vypozorovala).
Nemůžu si stěžovat, naopak se k mně chovali skvěle a dokonce jsme spolu řešili i první kojenecké krize. Já na šestinedělí strávila sedm dní a opravdu nemůžu si stěžovat. Ale znám i pár maminek, které si stěžovaly na cokoli.

Na předporodní jsem chodila k paní Brůčkové - moc milá paní. Kurz stál 550,– a 500,– z toho hradila VZP (myslím že to bylo 7 lekcí). Začátky byly povídací a pak se učilo dýchání. V ceně byla i hodina pro manžele a partnery. Má k dispozici spoustu knih, které půjčuje. Sama pracovala na porodním, takže má zkušenosti i kontakty. Dělá i cvičení pro těhulky a miminka, ale tam už jsem nechodila.

Podobné kurzy dělá i porodní v nemocnici, ceny bývala stejná, ale myslím, že to zvládali za kratší dobu.

Kromě toho se pravidelně konají exkurze do porodnice, platí i pro neúčastnice kurzu. Bližší podrobnosti o termínech poskytne sama nemocnice.
Je taky dobré se zeptat na placení té exkurze.
Platí se přítomnost partnera u porodu (asi 400,–).

Tak snad je to vše.
Přeju pohodové těhu, porod a spokojenost ve všech fázích.
Gabika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
5.1.06 21:41

Ahoj,
teda Gabika ti podala opravdu vyčerpávající informace, klobouk dolů :D
V Pb jsem sice nerodila, ale chodila jsem na předporodní kurz i na těhulkovské cvičení k paní Brůčkové a musím napsat, že to nemělo chybu.Obojí bylo bezvadné.

Jen bych doplnila, že s malou chodíme do dětského centra do Sokolíka a tam jsem četla, že snad také pořádají nějaké předporodní kurzy, ale nic bližšího nevím.

Zdravím příbramačky :D , jak se máte?

Bodlinka a Veru 18m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1983
7.1.06 12:14

Gabiko, Bodlinko
Díky moc, obě jste mě moc uklidnily.

Gabiko, vím že jsou lidé kteří jsou nespokojení vždy, ale tvůj názor mě fakt pomohl.
Ještě ze zeptám - od kdy jste chodily k paní Brůčkové? Resp. mám začítu chodit už teď nebo třeba až později … To víte, všechno je jednou poprvé :lol: :wink:

Já jsem si ještě někde na netu našla plavání pro kojence ale jak tak koukám odkaz který jsem si uložila je již neaktivní :-( Bylo to nějaké centrum Amálka.

Jsem ráda že jsem tu vůbec našla nějaké příbramačky :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
7.1.06 12:38

Já slyšela, že spousty maminek i z Příbrami jezdí do Hořovic, možná by stálo za uvážení i tato možnost, jezdí tam spousty maminek i z Prahy.
Já vybírala mezi Hořovicemi a Motolem, alejela jsem do Phy, v motole mam svojí doktorku, která mě odrodila a pro mě to byl střed cesty pro prarodiče.
Příjemný zbytek těhu
Gabča a Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama