Poševní problém - výtok a zarudnutí

Anonymní
5.4.21 00:51

Poševní problém

Ahoj, už dlouhou dobu mám vaginální výtok, bílý povlak na zarudlé pochvě a občasné pupínky. Pravděpodobně se jedná o kvasinkovou infekci. Od gynekologa používám mast, ale výsledky nejsou znatelné. Hygienu normálně dodržuji - sprchuji se každý den a nepoužívám parfémované přípravky, nosím bavlněné spodní prádlo apod. Nevím, co bych ještě měla dělat, aby se dostavily výsledky zlepšení. Popřípadě pokud si myslíte, že se jedná o jinou infekci a máte zkušenosti, také bych byla ráda za rady. Předem děkuji za odpovědi

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16872
5.4.21 07:38

1. zajdi na gynekologii, nech si udělat kultivace a důkladně se přeleč. Přeleč také případného sexuálního partnera - do té doby, než si bude 14 dní mazat penis stejným přípravkem který budeš používat ty souložte pouze s kondomem a případně ho pošli na dentální hygienu - kvasinky z úst mohou při orálním sexu taky dělat problémy.

2. pokud se pop kultivacích ukáže, že je to kvasinková infekce, používej probiotické vaginální globule, pokud to bude bakteriální, použível tyto až po ukončení léčby - pro posílení přirozené obranyschopnosti tvé pochvy.

3. nepoužívej spodní prádlo z umělých vláken, nenos těsné kalhoty, spodní prádlo dezinfikuj při praní - ať už dezinfekcí, nebo vysokou teplotou.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat