Posílení pánevního dna orgasmem

Anonymní
2.7.20 10:47

Posílení pánevního dna orgasmem

Dotaz na místní fyzioterapeutky/ty, případně ty, co tomu rozumí. Posilují se orgasmem svaly pánevního dna? Když bude mít žena každý den orgasmus, bude to mít na svaly pánevního dna vliv/efekt?

Za ten dotaz se tak trochu stydím, přijde mi jednak malinko hloupý a rozhodně intimní, proto anonym :oops: pokud bude vadit, tak prosím smazat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5763
2.7.20 11:30

Nevím jestli orgasmem, ale sexem ano. Trpěla jsem únikem moči, lehkým tedy, hlavně před MS nebo při nachlazení. Sexuální život mizivý. Teď mám 11 měsíců nového partnera, s ním milování denně i víc, podle toho jestli je doma či na služebce. Únik moči žádný, ani před MS ani při kašlání. Podle mě to vliv má velký, je to přeci jen tělocvik. Pokud by to bylo Orgasmem, tak bych musela mít pánevní dno jak skálu už :mrgreen: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12623
2.7.20 12:16
@alisekR píše:
Nevím jestli orgasmem, ale sexem ano. Trpěla jsem únikem moči, lehkým tedy, hlavně před MS nebo při nachlazení. Sexuální život mizivý. Teď mám 11 měsíců nového partnera, s ním milování denně i víc, podle toho jestli je doma či na služebce. Únik moči žádný, ani před MS ani při kašlání. Podle mě to vliv má velký, je to přeci jen tělocvik. Pokud by to bylo Orgasmem, tak bych musela mít pánevní dno jak skálu už :mrgreen: :oops:
:palec: JJ. Pokud mi tedy doktorka nekecala, když říkala to samé. :mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama