Poslíčci?? Není to brzy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RyBANA
Neúnavná pisatelka 18230 příspěvků 24.02.10 09:11
Poslíčci??

Už druhý den mám bolesti jako při MS, nejsou celý den vkuse - ale tak nárazově, motá se mi hlava (možná i bolí) a je mi na zvracení. Mohou to být poslíčci? Není na ně brzo?

Reakce:
cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 24.02.10 10:07

ahoj nepíšeš kolikátý týden těhu jsi a poslíčci to být mohou a také to může být začínající porod..... každá to máme jinak.....

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18230 příspěvků 24.02.10 10:10

Mám to v metříku - jsem 30+6 :wink:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 24.02.10 10:28

Já to mám podobně - bolest jako při MS, občas - né pořád…některé dny je to masakr, jiné v pohodě…určitě to můžou být poslíci, mám je zhruba tak od té doby těhu, co jsi ty :wink:

Marfinka
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 24.02.10 11:01

Skoč si k mudře, napíše ti magnézko nebo hořčík, to by mělo ulevit od poslíků… Teď je ještě můžeš brát, já už mám smůlu, poslíkuju jak zběsilá a do termínu 3 týdny :-/ …

RyBANA
Neúnavná pisatelka 18230 příspěvků 24.02.10 11:12

Magnézko mám kvůli tvrdnutí už předepsáno denně 3×2…
No tak doufám, že neporodím no :roll: :lol:

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 24.02.10 11:13

také tedy doporučuji zajít k doktorce, magnézko to zastaví,ale i ve 30TT se bohužel rodí, sicejsou mimi malá cca kolem 1,5kg ale stává se to. rozhodně bych s těmi bolesstmí dlouho neotálela :-)

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 24.02.10 11:16

jo a metříky se mi nezobrazují, nevím kde je problém moc to ještě :mrgreen: neovládám

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 24.02.10 11:21

jo tak už jsem přišla na to kde byl zakopaný pes :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Witowská po StarDance podezřele obdivovala bříško kolegyně Písařovicové

Moderátorku České televize Danielu Písařovicovou (39) na poslední večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >