Poslíčci? Křece na levé straně.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deňa1995
Kecalka 106 příspěvků 11.05.19 08:02
Poslicci? Krece na leve strane.

Ahoj holky jsem prvorodicka a dnes zacinam 30tt. Nez jsem sla spat mi na leve strane zacli silne krece ze jsem musela az dychat zhluboka, potom to zas ustalo a opakovalo se to asi pul hodiny co 5 min asi. Bala jsem se ze jsou to prave kontrakce ale to bych asi tak v klidu nebyla nebylo to zas nejak na umreni bolest. Vzdy me to zaclo bolet jen na leve strane. Jednalo se o poslicky? :think:

Přečtěte si článek: Poslíčci před porodem, nebo kontrakce?

Reakce:
kve-tinka
Kelišová 5136 příspěvků 2 inzeráty 11.05.19 08:06

At to co to bylo, je to pryc ;) ja prvni teh.bez jednoho poslicka, ted jsem konec 34tt a nezda se mi, ze by zatim nejaky prisel. Ano, tvrdne mi bricho, ale to se mala roztahuje, nebo se zrovna pohybove prepinam.

Bobinka007
Kecalka 144 příspěvků 12 inzerátů 11.05.19 08:22

@Deňa1995 Pokud to měl nějakou pravidelnost, tak jsi měla jet radši do porodnice na kontrolu. Ale pokud už je klid řekla bych to alespoň na gyndě.

G.a.b.c.a20
Kecalka 459 příspěvků 11.05.19 08:51

@Deňa1995 já už jsem sice 38tt ale takové bolesti na levé straně už jsem párkrát měla, kolikrát to bolelo tak, že jsem se nemohla ani otočit nebo někde dojít ale vždy to po chvíli přešlo tak jsem to neřešila.. u doktora jsem to řekla a ten mi jen řekl že buď miminko „špatně“ leželo a na něco tlačilo nebo děloha cvičí na porod..kdyžtak si pro jistotu zavolej na gyndu a zeptej se přímo tam :-)

Deňa1995
Kecalka 106 příspěvků 11.05.19 08:54

@G.a.b.c.a20 jooo presne tak i ja chtela jswm se prevalit a nemohla jsem jak byly krece silne a pri tom jswm citila malou jak se tam hybe tak je mozne ze nejak tlacila na levou stranu. Po pul hod to preslo tak snad bude vse dobry

G.a.b.c.a20
Kecalka 459 příspěvků 11.05.19 09:00

@Deňa1995 já myslím že jo mě to minule bolelo tak, že jsem nemohla vylézt z postele a jak se malá začla pak v břiše vrtět tak to přešlo takže asi fakt jen na něco tlačila..ale kdyby přece jen tě to ještě bolelo raději si alespoň zavolej k dr nebo teď o víkendu na pohotovost oni ti řeknou jestli je to normální nebo máš raději přijet :-)..

Deňa1995
Kecalka 106 příspěvků 11.05.19 09:39

@G.a.b.c.a20 anoo diky :palec:

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 683 příspěvků 11.05.19 10:19

Me zacaly poslicci hodne brzy, uz nekdy kolem toho tricateho tydne a rodila jsem tri dny pred termin, takze klid :kytka: ale ohledne te Tvoji bolesti bych taky spise rekla, ze Ti na neco mala tlacila a kvuli tomu to bolelo ;)

Váš příspěvek
Reklama