Postava menší jablko a plavky?

Anonymní
15.1.20 10:58

Postava mensi jablko?

Zdravim, potrebuji poradit jake obleceni pro typ jablko asi.mam vetsi prsa 109cm pas mam 90 a boky 114.takze jsem asi jablko. potrebuji vedet jake plavky zvolit..a jaky vrsek obleceni zvolit.aby to vypadalo dobre… Ja vim ze bych mela zhubnout ale zatim se mi to nedari proto se ptam jaky obleceni zvolit a plavky. takze vy co jste na tom podobne jako ja prosim poradte mi.diky :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16066
15.1.20 11:16

Jako plavky jsou ideální bikiny, kde spodek je do pasu. Ideálně nějaká barevná podprsenka (skutečně padnoucí) a tmavší, neutrálnější spodek.

Případně nějaké tedy nějaké v celku, kde je graficky oddělený spodek, pas a prsa.

třeba tohle jako spodek
https://www.caresse.cz/…brief-black/

a tohle jako vršek
https://www.caresse.cz/…m-top-multi/
https://www.caresse.cz/…-bikini-top/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
15.1.20 11:21

@Ou ty kalhotky jsou hezke. Podprsenka na me moc barevna takze si to nedokazu predstavit nosim 85E.ale jinak diky tu stranku neznam tak prostuduji. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10999
15.1.20 11:42

tady je rádce
Já osobně bych na dvoudílné odvahu neměla, ty s vyšším pasem mi připadají hezké právě jen na ultraštíhlých ženách, u ostatních podle mě jen zvýrazní přetékající pneumatiku. Volila bych jednodílné s opticky jinak barevným řešením v oblasti prsou.
Stejně je musíš vyzkoušet - pokud se ti nechce do obchodu, tak si objednej na bonprix třeba patnáctery a zbytek pak vrať.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.2.20 22:45

Jako plavky bych jednoznačně volila nějaké jednodílné plavky třeba černé barvy, která Tě trošičku zúží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
4.2.20 22:47

Určitě jednodílné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 17:13

Dívala jsem se na typy postav a nenašla jsem se v tom uplně. Jsem malá. Nikdy jsem neměla velká prsa - byla jsem spokojená. Teď mám prsa na můj vkus velká (ale zase tak velká nejsou). Vždycky jsem měla zadek, břicho, stehna a pas, ale šlo to. Teď jsem dle mého tlustá a odpovídám asi postavě jablko. Hodně jsem přibrala a mám teď tak 65 kg na 164 cm.
Míry:
Prsa 102 (pod 83 cm)
Pas 92
Boky 106
V jakémkoliv oblečení si připadám hrozně nic mi nesedí přes prsa. Budu ráda, když mi poradíte, kam jít nakupovat. Nevím, kde si koupit hezké oblečení do práce, ale ani tepláky na doma, které budou pohodlné. Vlastně chci hlavně pohodlné oblečení. No a co se teď hodně změnilo a nikdy jsem to neměla. Připadám si, že jsem hodně prohnutá v pase - a vzadu se mi dělá neskutečný špek. Nevím, jak to přesně popsat, na fotce jsem to zatím nikde na netu nenašla. Sice jsem přibrala, ale ta postava se i změnila. Budu ráda i za tipy, co třeba cvičit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 17:54

Už jsem našla fotku. Hrozný špeky na zádech. To jsem nikdy neměla. Proč se mi to najednou objevilo? Měla jsem podobnou váhu, ale takhle jsem teda nevypadala ani náhodou. Teď si připadám celkově hrozně oplácaná - i ruce.

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16066
26.4.20 20:56

1. pořiď si sedící podprsenku. ideálně s někým, kdo dělá fakt dobrý bra fitting. Udělá to strašně moc! V britských velikostech bych zkoušela 32/34 F/G jakkoliv ti ta písmenka můžou připadat děsivá a obvod mrňavý, tak to je jen dojem, bude to ve výsledku pohodlnější, než to co nosíš ted a hlavně ti to dost vylepší postavu a zdůrazní pas.

2. Svršky chceš s takhle velkými prsy kupovat 46/2XL a přípdně si najít švadlenu, která ti to upraví tak, aby ti to sedělo, pokud to bude moc dlouhé.

Jinak kalhoty chceš buď rovné, nebo mírně rozšířené, připadně vlnější a splývalé (palazzo) rozhodně dlouhé, jinak ti to bude zkracovat nohy.

Svršky/šaty chceš nahoře upnuté, s nějakým výstřihem - v, oblouček, a podobně, a pod prsy se mírně volnější. Spíš volnější rukávy - nad loket - tak aby končily v nejužšším místě tvého těla. Případně zavinvací střih.

Pokud bys nosila volné svršky, tak spode chceš upnutý. (a obráceně, pokud máš volné oblečení na spodní části těla, svršek chceš upnutý, jinak budeš vypadt bachratě. Případně všechno upnuté a přes to nějaký volnější rozepnutý přehoz.

Sukně Ačkového střihu, ke kolenům, klidně kousek nad. Pokud se na to cítíš, tak pouzdrové sukně/šaty. S páskem. Pásky jsou obecně kámoš, dávají se na nejužšší část trupu a opticky se tak simuluje pas.

Plus různé rozepnuté blejzry, sáčky, budničky atp.

mrkni sem

https://www.pinterest.co.uk/…ape-fashion/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 21:12

@Ou Děkuji. Podprsenku sehnat dobrou je problém. Ale myslím, že nosím správnou. Čísla mi nepřipadají děsivá. Před dětmi vždy 75B a krásná prsa a po těhotenství šílenosti. Až jsem se kolikrát opravdu lekla toho, jak jsou ty košíčky velké a že tak velká prsa nemám. Bohužel se v tom moc necítím, protože mi přijdou prsa moc výrazná.

Vršky - pokud koupím větší, tak mám velký problém ramena - všechno mi přes ně visí. Sice se mi nic nerozevírá přes prsa, ale na ramenech to vypadá, jak když jsem si to vzala po někom větším. Nesedí mi to. 46 v žádném případě nemůžu. Hlavně netuším, kde něco sehnat. Všude je mi to buď těsné - přes prsa, přes břicho a nebo celé volné. Vím, že jsou rady, že přes to něco přehodit, nějakou vestu, svetr, jenže v tom je ten problém - mně je pořád hrozné vedro a já v tom nevydržím. Nosím jen jednu vrstvu. Nesnáším vedro. To mi to dost komplikuje. Nesnáším ani šátky na krku.

A nevím ani, kde sehnat kalhoty, když jsem malá. Občas se mi podaří někde něco sehnat, ale teď teda dvakrát kvalita nic moc a vyrostla jsem z toho. :,( Nebo že by se ty kalhoty srazily?

Sukně mi nesluší vůbec. Žádné. To spíš šaty.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.20 21:14

@Ou Děkuji za odkaz. Akorát mi připomíná, že než řešit, co na sebe, tak bych měla zhubnout. Budu to pak mít jednodušší.

• Citovat
  • Nahlásit
142
27.4.20 07:24

Řešila jsem teď podobný problém, vždycky jsem teda měla prsa a zadek, ale jinak jsem byla štíhlá. Teď už mám náběh na lehčí nadváhu, jenže u mě je kámen úrazu, že mám pořád hodně hubený ruce a nohy a jsem prcek, takže jsem dost nesouměrná a oblečení se mi fakt blbě shání :D
Každopádně - nosím volné topy a legíny nebo džíny, popřípadě šaty a legíny. Volné topy nakupuju na bonprixu a sedí mi perfektně. Skvělé kryjí špeky :D džíny kupuju v f&f a doporučuju s vyšším pasem, taky to hezky kryje. A šaty si objednávám z about you a zootu a sedí dobře.
Jasně, lepší je zhubnout, ale jak jsem furt doma, tak snadno podléhám pokušení, takže jsem si teď šatník vybavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 07:55

@kara_cz A jak jsi na tom s mirama v porovnání se mnou? Dáš mi odkaz, co konkrétně sis koupila?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 07:59

Můžete mi někdo vysvetlit, proč byla včera diskuze s názvem „Postava menší jablko“ a dneska tam je přidáno „a plavky?“, když já plavky vůbec neřeším? Kdyby to bylo takhle nazvané od začátku, tak bych asi diskuzi neozivila, ale založila novou nebo nasla jinou. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
142
27.4.20 09:18
@Anonymní píše:
@kara_cz A jak jsi na tom s mirama v porovnání se mnou? Dáš mi odkaz, co konkrétně sis koupila?

Své míry teda neznám, ale myslím, že by to mohlo bajvoko být dost podobné.
Na bonprixu jsem si objednala typově tyhle topy: https://www.bonprix.cz/…erna-938887/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat