Růžové šaty s krajkou do divadla v zimě, co přes ně?

Anonymní
7.1.20 20:03

růžové šaty s krajkou do divadla v zimě, co přes ně?

Dobrý den, chci se poradit co si vzít přes růžové šaty s krajkou - krajkovým vrškem i rukávy delší do divadla. Šaty jsou vpředu těsně nad kolena, vzadu o něco delší. Jdu na představení koncem ledna, tudíž bude zima a nevím zda si nic nebrat, aby ta krajka nebyla zbytečně schovaná, ale na druhou stranu mít na sobě jen kabá, no nevím, aby mi nebyla zima pojedu mhd. Příp. mě napadlo vzít si jakýkoliv svetr - vršek a v divadle ho sundat a dát do šatny, stejně to budu tak řešit i s obuví, pojedu v kozačkách a tam se přezuji. Jde o Janáčkovo divadlo. Punčochy silonové, nebo teplejší tělové, či černé barvy?
Děkuji za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10
7.1.20 21:27

Určitě je dobře jít do divadla hezky oblečená, ale v posledních letech jsem v divadlech viděla tolik lidí v riflích, že už mě to ani nepřekvapuje :roll: :roll: Pokud pojedeš mhd a budeš mít kozačky, tak klidně vezmi i svetr, ať je ti teplo a dej to do šatny, v divadlech bývá teplo, tak se aspoň ukážeš v celé kráse a cestou nezmrzneš :) A jinak jsem zastánce silonek, ale pokud to k těm konkrétním šatům vypadá dobře a chceš mít teplo zaručený, tak klidně i punčocháče ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12006
7.1.20 22:44

Do janáčkova divadla na večer punčochy silonové, průsvitné, tělové, bez lesku.

Svetr si přes ty šaty normálně vezmi. Buď ho dáš do šatny, a nebo si pořiď bolerko z nějké lepší vlny a to nos k šatům. Další varianout je šál z pravé pašmíny (jakmile to je jen za pár stovek tak je falešná - tudíž nebude hřát) - ten vypadá moc pěkně a hřeje a můžeš ho mít i pod tím kabátem.

Dobrej poměr cena/kvalita/množství vzorů je třeba tady

https://www.pashmina.cz/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama