Je to hygienické?

18
29.12.19 23:47

Je to hygienické?

Ahoj. Dneska som bola v aquaparku a všimla som si ze došli sa kúpať 3 baby cca 15-17 ročne. Na šatni mali skrinku v uličke kde som bola aj ja a tak jedným okom som si všimla ako sa prezliekaju. 2 baby mali klasické plavky a jedna ta tretia sa vyzliekla nohavice tričko a ostala v spodnom prádle co mala pod oblečením(červenú podprsenku a ružové tango nohavičky) dala si na seba také biele dlhé tielko a išla preč. Myslela som ze sa ide prezliecť do kabínky tak som tomu nevenovala pozornosť. Po neakom čase ako som bola v bazéne tak som si všimla tu babu že sa kúpe v tom telku bielom a spodnom prádle. ked vyšla z bazénu tak to biele dlhé tielko úplne presvytalo keď bolo mokré a bolo je vidno co mala na sebe. Chalanom a mužom sa to asi páčilo keď videli zarezanie tanga len mne to prišlo ako úplne nevhodné. Podla mňa to bolo úplne nevhodné sa kúpať v spodnej bielizni v ktorej došla a ktovie ako dlho ju mala pred tým na sebe.?a myslím si ze to nebolo z plavkového materiálu lebo také neake podobne tanga ma aj moja dcéra. Aky mate na to názor? Podla mňa to bolo úplne nevhodné. Neviešim farbu ani typ nohavičiek a podprsenky. Neako mi to hlava neberie to už mohla ísť kúpiť neake najlacnejšie plavky do obchodu ????. Keď to pôjde takto ďalej tak aká bude hygiena v tých akvaparkoch. Stretli ste sa s niečím podobným alebo ste videli tiez niečo podobné? Niekde na jazere by som to neriešila ale v aquaparku platia podla mňa neake predpisy a pravidlá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30169
29.12.19 23:53
@44alex píše:
Ahoj. Dneska som bola v aquaparku a všimla som si ze došli sa kúpať 3 baby cca 15-17 ročne. Na šatni mali skrinku v uličke kde som bola aj ja a tak jedným okom som si všimla ako sa prezliekaju. 2 baby mali klasické plavky a jedna ta tretia sa vyzliekla nohavice tričko a ostala v spodnom prádle co mala pod oblečením(červenú podprsenku a ružové tango nohavičky) dala si na seba také biele dlhé tielko a išla preč. Myslela som ze sa ide prezliecť do kabínky tak som tomu nevenovala pozornosť. Po neakom čase ako som bola v bazéne tak som si všimla tu babu že sa kúpe v tom telku bielom a spodnom prádle. ked vyšla z bazénu tak to biele dlhé tielko úplne presvytalo keď bolo mokré a bolo je vidno co mala na sebe. Chalanom a mužom sa to asi páčilo keď videli zarezanie tanga len mne to prišlo ako úplne nevhodné. Podla mňa to bolo úplne nevhodné sa kúpať v spodnej bielizni v ktorej došla a ktovie ako dlho ju mala pred tým na sebe.?a myslím si ze to nebolo z plavkového materiálu lebo také neake podobne tanga ma aj moja dcéra. Aky mate na to názor? Podla mňa to bolo úplne nevhodné. Neviešim farbu ani typ nohavičiek a podprsenky. Neako mi to hlava neberie to už mohla ísť kúpiť neake najlacnejšie plavky do obchodu ????. Keď to pôjde takto ďalej tak aká bude hygiena v tých akvaparkoch. Stretli ste sa s niečím podobným alebo ste videli tiez niečo podobné? Niekde na jazere by som to neriešila ale v aquaparku platia podla mňa neake predpisy a pravidlá.

Já sleduju hlavně mé dítko, takže si sotva všimnu, co mají druzí na sobě. U nás platí sprcha a pak čisté plavky. Ne ty kraťasy až pod kolena. O vodě ve veřejném bazénu moc nepřemýšlím, to bych lezla jen do vany. Úplný hnus smrad jsem zažila v nejmenovaném libereckém aquaparku, kde píší, že ten smrad není z předávkování chlorem, ale z nemytých koupajících se. Pot a různé mňaminy se míchají s vodou a vzniká snad chloramin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19625
29.12.19 23:53

Tak třeba to byla nouzovka…nebo holka potřebovala vyprat… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2540
29.12.19 23:55

Já myslím, že ve veřejných bazénech je tolik chloru, že to zabije úplně všechno.
U slečny to byla nejspíš nouzovka- třeba s návštěvou bazénu nepočítala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
29.12.19 23:59

Tak to si už mohla dat radšej čierne tielko alebo tričko aby to nepresvytalo alebo žiadne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30169
30.12.19 00:10
@44alex píše:
Tak to si už mohla dat radšej čierne tielko alebo tričko aby to nepresvytalo alebo žiadne. :nevim:

Asi zabudla plavky. U nás se dají koupit jen malé dětské. A protože to je mladá kačena, vyřešila to trikem. Její sebevědomí jsem teda v sedmnácti neměla :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1683
30.12.19 00:13

Hygienické to není. U nás v aquaparku by to asi neprošlo. Určitě by ji někdo z provozu upozornil, že je koupání možné pouze v plavkách. Zajímavé je, že se hrozně řešit plavky pro pro muže. Ale jakmile vyleze nějaká pipina v tangačích tak je to v pohodě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2768
30.12.19 00:30

Je to nehygienicky a u nás by to nedovolili, si teda myslím. A na venkovním koupališti jsem viděla xkrat, jak lidi posílají v tomto oblečení ven z vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4575
30.12.19 03:32
@44alex píše:

U nas v aqua je primo psane zakaz koupani v spodnim pradle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899
30.12.19 06:32
@44alex píše:
Tak to si už mohla dat radšej čierne tielko alebo tričko aby to nepresvytalo alebo žiadne. :nevim:

No, tak neni to asi uplne hygienicke, ale spousta lidi se nesprchuje, nosi pradlo nekolik dni, pak si sice vezme plavky, ale pr.. si stejne umyje az v bazenu.

A tak vadi ti to tilko, nebo jeho barva? Holka chtela upoutat pozornost. Urcite byla i pekna :) Priste si vezme ke kamoskam plavky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48954
30.12.19 06:45

Z tvýho příspěvku mám spíš pocit, že ti vadila ta průsvitnost, než že to nebyly plavky. Určitě to není ideální oblečení do bazénu. Zase na druhou stranu nejsi snad tak naivní, aby sis myslela, že bazén je nějaké čisté hygienické místo. Vždyť většina lidí se před vstupem do bazénu nesprchuje, malé děti do něj mohou čůrat apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2899
30.12.19 07:04

@lucenka Pry male deti mohou curat. Ja chodim na WC pravidelne. A muzu rict, ze fronty tam nikdy nejsou. Jakoze ty lidi ani jednou behem navstevy nepotrebujou? Pokud jdou plavat na necelou hodku, chapu, vycuraji se ve sprse, to staci. Ale pokud je to delsi navsteva? Hehe, nekonecna diskuze, vsichni tvrdi, jak necuraji, ale zachodky jsou poloprazdne :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75759
30.12.19 07:36
@iamlenka píše:
Hygienické to není. U nás v aquaparku by to asi neprošlo. Určitě by ji někdo z provozu upozornil, že je koupání možné pouze v plavkách. Zajímavé je, že se hrozně řešit plavky pro pro muže. Ale jakmile vyleze nějaká pipina v tangačích tak je to v pohodě :lol:

Tak pokud by se nejaky chlap koupal v obepnutych slipech, tak to taky nikdo resit nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75759
30.12.19 07:37

@Petra Star A to mas pocit, ze kazdy potrebuje a hodinu curat?
A jen tak mimochodem, kdyz vezmu, ze bude v bazenu 400lidi, coz je sakra dost, je tam 8 zachodu a kazdy pujde kazdou hodinu curat, tak ti to vychazi ze kazdy na to ma vic jak minutu, tak kde by se jako mela delat fronta?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12002
30.12.19 07:43

Hygienické to není, ale bazény a veřejná koupaliště jsou vseobecne nehygienicka…
U nás by ji vyhodili, ale jak tu psala @Petra Star spousta lidí chodí špinavá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat