Postel na míru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
justina20
Kecalka 362 příspěvků 10.05.19 12:40
Postel na míru

Prosím mám dotaz, je tady někdo, kdo si nechal dělat postel na míru. chtela bych borovici nebo smrk, cca 140-160 cm na šíři s úložným prostorem bez čela…v podstatě jenom rám a nohy. Vím že nabídka internetu je velká, ale když jsem si některé odzkoušela, vše mi přišlo, že se musí hned rozvrzat, rozklížit atd…potřebovala bych klukovi do pokoje…oplatí se to cenově, nebo se do cca 6000 nevejdu…samozřejmě bez roštu a matrace…

Reakce:
cverunka
Závislačka 2978 příspěvků 10.05.19 13:00

Máme manželskou z olše, 160cm s vysokým čelem, ale bez úložných prostor a vyšla nás i s roštěm na 3000Kč. Takže hodně záleží, co seženeš za truhláře. Do 6000 se určitě dá hezky vejít.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30781 příspěvků 10.05.19 13:48

Postel i s roštem od truhláře za 3 táci? tam chybí nula ne? jen rošt stojí cca 1-2 litry.
My ted máme zakázku na dvě postele s čely a ulož prostory a tam je cena cca 40 000 ber roštů..myslím že do 6ti tisíc se nevejde, to je skoro jenom práce. :nevim:
ale můžeš zkusit napsát pár truhlářům ve městě nebo kolem s cenovou nabídkou a představou a uvidíš..myslím že kolem 10 tisíc je tak jakože reálná představa u truhláře

cverunka
Závislačka 2978 příspěvků 10.05.19 18:26

Ne, nula tam nechybí, prostě levný truhlář. Vsichni se tomu diví, ale fakt dělá levně. Delal nám nábytek skoro do celého bytu.

Váš příspěvek
Reklama