Bazény - Kostelec - Polman

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivetka25
Kecalka 143 příspěvků 09.05.19 10:25
Bazény - Kostelec - Polman

Dobrý den,
nemáte prosím někdo zkušenost s plastovým bazénem od této firmy?

Děkuji.

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 10:56

Zkusenost s bazénem a zastresenim plus technikou dobra, ale ovšem zkušenost se stavebni firmou tristni, proste flakaji bazeny jako bata cvicky a nemaji cas na servis. Podelalo se nam cerpadlo a nez pro ne někdo prijel, byla voda zelena a v lete dva tydny bez koupani. To samy se zazimovanim, tri nedele odpustena voda, nez se mistri uracili prijet, tak voda zezelenala, bazen spinavy jak prase a ted po odzimovani ho davame uz dva tydny do kupy, jinak byl do dvou dnu ke koupani.
davaji praci bez faktury a vydrzi to opravdu jen dva ruky po dobu záruky, manzel si musel hlidal, když delali oblozeni, bylo to krive a majitel rekne, ze ten chlap je vybornej na zamkovou dlazbu, my měli ale velkoformátovou a dost drahou na to, aby lezela krive…mimochodem po peti letech je to zrale na vymenu, pac to pokladaly do suchého betonu, jak nam pak rikal soused, když je pozoroval při praci…
za mne nebrat. respektive si dat do smlouvy servisni podmínky a podminovat aby stavebni práce nedělala firma co vlastní jakysi Staf

Ivetka25
Kecalka 143 příspěvků 09.05.19 11:40
@Anonymní píše:
Zkusenost s bazénem a zastresenim plus technikou dobra, ale ovšem zkušenost se stavebni firmou tristni, proste flakaji bazeny jako bata cvicky a nemaji cas na servis. Podelalo se nam cerpadlo a nez pro ne někdo prijel, byla voda zelena a v lete dva tydny bez koupani. To samy se zazimovanim, tri nedele odpustena voda, nez se mistri uracili prijet, tak voda zezelenala, bazen spinavy jak prase a ted po odzimovani ho davame uz dva tydny do kupy, jinak byl do dvou dnu ke koupani.
davaji praci bez faktury a vydrzi to opravdu jen dva ruky po dobu záruky, manzel si musel hlidal, když delali oblozeni, bylo to krive a majitel rekne, ze ten chlap je vybornej na zamkovou dlazbu, my měli ale velkoformátovou a dost drahou na to, aby lezela krive…mimochodem po peti letech je to zrale na vymenu, pac to pokladaly do suchého betonu, jak nam pak rikal soused, když je pozoroval při praci…
za mne nebrat. respektive si dat do smlouvy servisni podmínky a podminovat aby stavebni práce nedělala firma co vlastní jakysi Staf

Dobrý den, děkuji za reakci. Nám jde tedy pouze o dovoz a usazení bazénu. Bohužel informace z této firmy mi přijdou jako dost strohé, dostali jsme dva plánky a bojím se, abychom to měli připravené dobře než nám ten bazén přivezou. Nevíte zda se dávala nějaká armatura i do toho obetonování kolem bazénu?

Ivetka25
Kecalka 143 příspěvků 09.05.19 11:42
@Anonymní píše:
za mne nebrat. respektive si dat do smlouvy servisni podmínky a podminovat aby stavebni práce nedělala firma co vlastní jakysi Staf

Myslíte, že byste mi mohla poslat fotografii, jak vypadá bazén po těch 5 letech? Já se bojím, že to obetonujeme a za dva roky to budeme z té díry dolovat. Ty práce kolem mi přijdou dražší než samotný ten bazén.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.19 19:17
@Ivetka25 píše:
Myslíte, že byste mi mohla poslat fotografii, jak vypadá bazén po těch 5 letech? Já se bojím, že to obetonujeme a za dva roky to budeme z té díry dolovat. Ty práce kolem mi přijdou dražší než samotný ten bazén.

Ale ty prace kolem jsou drazsi nez samotny nazen, to je proste fakt. Jinak jak se jednou bazen usadi a obetonuje, tak v pohode, nam se jen droli oblozeni, spary, ale da se v pohode vydrolena mista vzit jinym materialem, jinak dlazba, bazen a zastreseni vypadaji furt stejne.

Váš příspěvek
Reklama