Postinor a těhotenský test

26.4.17 11:37

postinor a těhotenský test

Ahoj,

potřebuju od Vás radu. Dne 18.2 jsem měla s přítelem pohlavní styk a praskl nám kondom. Přítel se určitě neudělal. Já HA neberu, ale pro jistotu jsem si další den, asi 25h po tom, vzala postinor, protože jsem měla zrovna plodné dny. Potom jsem měla nafouklé břicho a bolely mě vaječníky. Menstruace ani špinění potom žádné nebylo. :( O 14 dní později jsem si udělala tehotensky test, který byl negativní. Měla jsem to dostat 9.3 a nic. 28.3 jsem dělala další test a ten byl taky negativní. Doteď ale menstruace nepřišla. Ranní nevolnosti ani nic podobného nebylo. Co si o tom myslíte? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28852
26.4.17 11:39

Že postinor rozházel cyklus, celkem známá věc :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10319
26.4.17 11:42

Že ti ten Postinor rozházel hormonální hladiny, což je pochopitelné, a budeš na MS muset počkat. Těhotná na 99% nejsi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
26.4.17 11:42

Myslím si, že sis tím postinorem pro jistotu rozhodila cyklus. Možná se to tam vytvořila nějaká cysta, tech hormonů je v tom fakt hodně.
Udělala bych si pro suché ještě jednou test, abych nebyla na gynde za pitomce a šla bych, je to dlouhé vynechání a pokud máš jinak cyklus pravidelný, mělo by se to zkontrolovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
26.4.17 12:04

Bohužel to je daň za postinor, určitě to bude v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
26.4.17 12:15

Samozřejmě vím, že postinor může rozházet cyklus, každopádně jsem už z toho dost nervózní… :oops: jo a díky moc za rychlé reakce…trochu mě to uklidnilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama