Poštípání. Nevíte od čeho?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 10:25
Poštípání. Nevíte od čeho?

Zdravim,

holky, mam takovy problem. Vcera mi syn povida, ze ho neco na boku postipalo. 3 stipance pod sebou. Kdyz sem se na to koukla, tak sem mela ja najednou stipanec na ruce a pote na noze(mela jsem dziny). A taky pod sebou. Prikladam foto.

Nevite od ceho to mohlo byt? Podotykam, ze nikdo jiny neni postipany. Jen ja a syn.
Tri stipance sem mela taky na druhe noze, presne minuly tyden. A ted na druhe noze. Jinde postipana nejsem. Ani pres noc me nic nepostipalo.
Ani to moc nesvedi.

Vse sem uklidila, prohlidla. Ani blechy, ani stenice, nic sem nenasla. Vse cisty.

Nebo nas mohlo neco postipat venku. V nedeli jsme prorezavali rosti a uschle stromy. Co myslite?

Dekuji za zachovani anonymu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Draciik
Nováček 4 příspěvky 09.04.19 10:32

Mam podobný problém, podobné štípance a z venku myslím nejsou, mam podezření na štěnice ale zatím sem taky nic nenašel, i když pokud jich je málo tak je asi člověk může přehlédnout, prý se schovávají a když jich je pár tak asi najít nejdou. No škoda že mi smazali fotky že prý je systém vyhodnotil jako nevhodné a intimní :roll: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 10:49
@Draciik píše:
Mam podobný problém, podobné štípance a z venku myslím nejsou, mam podezření na štěnice ale zatím sem taky nic nenašel, i když pokud jich je málo tak je asi člověk může přehlédnout, prý se schovávají a když jich je pár tak asi najít nejdou. No škoda že mi smazali fotky že prý je systém vyhodnotil jako nevhodné a intimní :roll: :mrgreen:

Ale my bydlime v baraku. Docela na samote. Sousedy prakticky zadny. A nikdy nic. Na dovoleny jsme nebyli, ani jsme nic nekupovali.
A na netu psali, ze prej nestipou pres kalhoty. A stipou v noci. A to bysme museli bejt postipany cely. A ne jen par stipancu :think:
Todle mi chybelo. Tady vsude cisto a stenice :zed:

Uživatel je onlineunuděná
Kelišová 7002 příspěvků 09.04.19 11:01

Mě to přijde jako od štěnice nebo blechy (speciálně ty blechy takhle koušou hned vedle sebe). Kdyby to bylo z venku, nebylo by to takhle vše na jednom místě :think:

Kelišová 7002 příspěvků 09.04.19 11:02

V baráku - máte kočky, psy, slepice nebo jinou zvířenu? Děti nechodí do školky/školy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 11:04

Prijde me to jako od stenice.Syn to mel stejne.A manzel ktery onich drive slysel ihned rozmotnoval celou jeho postel a nasel ji.Okamzite volal odbornika.Vystrikal nam komplet byt.A diky bohu tu byla jen ta jedna.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 11:06
@unuděná píše:
V baráku - máte kočky, psy, slepice nebo jinou zvířenu? Děti nechodí do školky/školy?

Psa. Je venku. Je pravidelne ockovany, odcerveny a obojek proti klistatum.
Syn prave do skolky chodi. Vetsi kluk do skoly. Ten postipany neni.

Kelišová 7002 příspěvků 09.04.19 11:08
@Anonymní píše:
Psa. Je venku. Je pravidelne ockovany, odcerveny a obojek proti klistatum.
Syn prave do skolky chodi. Vetsi kluk do skoly. Ten postipany neni.

No, může to být i ze školky, když děti nosí vši, proč by ne blešky? Navíc teda i pes s obojkem na blechy může tu blechu donést - nám je semtam přitáhne kočka. Jsou oblbý, takže se dají chytit, ale není to úplně vyloučené :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 11:08
@Anonymní píše:
Prijde me to jako od stenice.Syn to mel stejne.A manzel ktery onich drive slysel ihned rozmotnoval celou jeho postel a nasel ji.Okamzite volal odbornika.Vystrikal nam komplet byt.A diky bohu tu byla jen ta jedna.

A nevite, kde se u vas vzala? No prvne sem byla postipana ja. Minuly tyden. Ted syn.
Ale je divny, ze syn spi v pyzamu a pokousala ho pod pyzamem. A me jen na noze.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 11:10
@unuděná píše:
No, může to být i ze školky, když děti nosí vši, proč by ne blešky? Navíc teda i pes s obojkem na blechy může tu blechu donést - nám je semtam přitáhne kočka. Jsou oblbý, takže se dají chytit, ale není to úplně vyloučené :nevim:

Takze mam hledat v posteli?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 11:13

Nevime.Nikdo z pribuznych nic :nevim: .Ale jezdily sme tou dobou hodne vlakem a busem kvuli synovi.Hrozne se mu to libilo .No uz je to prez rok a radeji nejezdime :lol:

Kelišová 7002 příspěvků 09.04.19 11:14
@Anonymní píše:
Takze mam hledat v posteli?

No zkus, za to nic nedáš. Sundat matrace, věci z úložných prostor, nadzvednout co jde. Ale pokud je to štěnice, tak je to naprd, ty umějí zalézt i do docela malé škvíry a objevit je nemusíš :?
Jinak pod pyžamo klidně vlezou, to jim neva..
Osobně bych pár dní počkala, pokud by se to opakovala, bude to chtít deratizátora.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 11:15

Ale deratizator tvrdil ,ze dnes ji muzete prines odkudkoliv .Ze jich je hodne :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.04.19 11:18
@unuděná píše:
No zkus, za to nic nedáš. Sundat matrace, věci z úložných prostor, nadzvednout co jde. Ale pokud je to štěnice, tak je to naprd, ty umějí zalézt i do docela malé škvíry a objevit je nemusíš :?
Jinak pod pyžamo klidně vlezou, to jim neva..
Osobně bych pár dní počkala, pokud by se to opakovala, bude to chtít deratizátora.
:zed: :zed: todle mi chybelo. Loni jsme meli vsi. Vsichni tri. Ani jako mala sem je nemela. A to ve skole byly. :zed: pockam. Dyztak budu volat. Protoze mit v baraku takovoudle havet :pocitac:
Kelišová 7002 příspěvků 09.04.19 11:22
@Anonymní píše: :zed: :zed: todle mi chybelo. Loni jsme meli vsi. Vsichni tri. Ani jako mala sem je nemela. A to ve skole byly. :zed: pockam. Dyztak budu volat. Protoze mit v baraku takovoudle havet :pocitac:

Chápu, je to nepříjemné. U nás v baráku (panelák) se kdysi taky vyskytly štěnice. U nás nic, ale s inkriminovaným bytem jsme měli společný roh, takže nám to museli taky všechno vystříkat. Strašnej zážitek :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama